Дитячий фестиваль ігор відбувся в Ужгороді

Мета масового заходу – виявлення талановитих сценаристiв, режисерiв та ведучих ігор та iгрових програм, iнтелектуальне та творче збагачення, розвиток учасникiв фестивалю та глядачiв, змiцнення культурних та дружнiх зв’язкiв органiзаторiв дозвiлля.
Упродовж дня представники культури, зокрема клубні працівники, викладачі шкіл мистецтв, загальноосвітніх шкіл із різних районів області, студенти коледжу культури і мистецтв на сцені гралися з дітьми, водночас удосконалюючись у своїх професійних уміннях.
За день журі, до складу якого увійшли голова журі – директор Ужгородського коледжу культури і мистецтв Наталія Шетеля, головний спеціаліст управління культури Закарпатської облдержадміністрації Світлана Мендель, директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук, мистецтвознавець, лауреат премії імені Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі, старший викладач кафедри «Живопису» Закарпатської академії мистецтв Роман Пилип, завідувач відділу Обласного організаційно-методичного центру культури Людмила Веклюк переглянуло ігрові програми учасників і сьогодні, першого червня, на Театральній площі о 12 годині відбулося нагородження переможців фестивалю-конкурсу у різних номінаціях.
Окрім цього, переможцями фестивалю було проведено велику кількість цікавих ігор, а кожному учаснику подаровано іграшки.
Джерело: Закарпаття онлайн
До теми
- В обласному музеї ім. Й. Бокшая триває виставка творчості Івана Кавалерідзе
- Обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького запрошує відвідати підземелля Ужгородського замку
- На поціновувачів мистецтва завтра чекає відкриття одразу двох виставок в Ужгороді
- До ужгородського скансену повертається Літня школа гончарства
- «Українська музична мозаїка» – концертну програму представлять на сцені обласної філармонії
- Перший фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» став визначною культурно-мистецькою подією краю
- На Закарпатті відзначили діячів міжнаціональної єдності, серед них – Івана Латка
- В Ужгороді відбувся великий гала-концерт та нагородження переможців фестивалю "Шовкова косиця"
- В Ужгороді відбулася святкова хода та гала-концерт учасників фестивалю-конкурсу "Шовкова косиця"
- В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- Перший Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс культурного розмаїття «Шовкова косиця» стартував в Ужгороді
- В Ужгороді виступить унікальний театр українського фольклору «Берегиня» з програмою «ЖИВОТОКИ»
- «Академія молодих: Ужгород-Львів»: в Закарпатській обласній філармонії відбувся концерт
- В Ужгороді відкриють фотовиставку Євгена Котляра «Український штетл. Повернення до місць сили»
- В Ужгороді сьогодні стартують триденні «Ерделівські читання 2026»
- Ужгородський скансен запрошує на виставу «Про що плачуть верби»
- В Ужгороді до 115-річчя Андрія Коцки оновлять експозицію його музею: які картини можна побачити
- В Ужгороді відзначають День музеїв – вхід сьогодні безкоштовний
- Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» – вперше в Ужгороді
- Уже завтра: в Ужгороді при свічках прозвучать «Пори року» Антоніо Вівальді

До цієї новини немає коментарів