Плануєте відпочинок в Україні? Тоді вам сюди!

Блакитні озера в селі Олешня Чернігівської області Тут тебе чекають найчистіша вода і прохолода соснового лісу. Озера – їх чотири, площа найбільшого – 25 га – утворилися після затоплення кар’єрів, де добували кварцовий пісок. Водойми знаходяться в хвойному лісі, завдяки чому повітря тут вважається цілющим. Місце вже трохи облагороджене: можна відпочивати не тільки з наметами, але і в будиночках неподалік.
Озеро Віта в селі Нижнє Студене Закарпатської області Той щасливий випадок, коли в Карпатах є де купатися. Озеро знаходиться на території однойменної бази відпочинку в горах на висоті 800 м над рівнем моря (висота вважається ідеальною для здоров’я). Саме озеро дуже глибоке – місцями до 15 метрів. Але від нього зробили відведення і побудували два розкішних басейна: для дорослих і дитячий. Частина пляжу – привізний пісок. І все це в оточенні лісу. До найближчого села 2 км.
Біле озеро біля села Рудка Рівненській області Водойму, до речі, називають озером молодості, бо у воді багато гліцерину, і шкіра після купання стає дуже м’якою. Її навіть свого часу возили в бочках по залізниці польським панночкам. Та й сьогодні вода в озері дуже чиста – проглядається на два метри, для водойми з піщаним дном це багато. На березі побудовані кілька пансіонатів і баз відпочинку, але можна відпочивати і з наметами. Інфраструктура розвинена непогано – є де поїсти-потанцювати, працюють прокати човнів і катамаранів.
Бакотська затока біля Кам’янця-Подільського Хмельницької області Привертає особливим мікрокліматом, красивими скелястими берегами і цілющими мінеральними джерелами. На Бакотській затоці багато сонця і практично немає вітру – через скелі, які оточують місцевість. На 1 квадратний метр тут, до слова, доводиться стільки тепла, скільки і в Ялті. Найвища скеля – Біла – 120 метрів! У ній за часів Київської Русі був вирубаний монастир, поруч з яким досі б’ють мінеральні джерела (корисні при безплідді, проблемах із зором і серцем).
Бірючий острів на Азовському морі в Херсонській області Знаходиться в кінці Федотової коси, яка розділяє Азовське море і Утлюцький лиман. Для тих, хто трохи знайомий з регіоном, – це приблизно за дев’ять кілометрів від відомої в Україні Кирилівки. Натовпи туристів на Бирючий поки не добралися, так що його багатокілометрові пляжі ще можна назвати безлюдними. Особливості відпочинку – можливість побачити антилоп і оленів в Азово-Сиваському національному природному парку, а також побувати в незвичайній Школі вітрів і дізнатися, що таке кайтсерфінг.
Джерело: www.turystam.in.ua
До теми
- Чи потрібен дозвіл батька, якщо дитина їде за кордон з мамою по біометрії?
- Захистіть свої права – завтра для закарпатців працюватиме гаряча лінія з питань захисту прав споживачів
- Звільнення мобілізованого працівника: що потрібно знати?
- Довідка ВПО: як відновити документ, якщо випадково видалили його в Дії
- Що таке «опіка до усиновлення» і як її оформити?
- «Укрзалізниця» посилює контроль на вокзалах: на що потрібно звернути увагу
- Декретна відпустка: чи включають її до страхового стажу?
- 49 перших класів у Ужгороді вже сформовано – дивіться, де ще є вільні місця
- Головні зміни для українців з 1 червня 2025 року: повний список нововведень
- Людей, які пережили втрату, запрошують на зустріч з психологинями
- Чому важливо внести відомості про майно до реєстру речових прав
- Як подати заявку на компенсацію за пошкоджене майно?
- Які обстеження безоплатні у сімейного лікаря?
- Чи потрібно змінювати по батькові дитини, якщо батько змінив ім’я: роз’яснення від Мін’юсту
- Як оформити допомогу на дитину з тяжким захворюванням, якій не встановлено інвалідність?
- Як обміняти посвідчення водія у сервісному центрі МВС?
- Закарпатці можуть оформити дозвіл на зберігання та носіння зброї через Дію
- За що можуть анулювати результати НМТ і чи можна буде перескласти?
- Важлива інформація для користувачів платних паркувальних майданчиків в Ужгороді
- Як правильно обрати нотаріуса? Поради від Мін'юсту
До цієї новини немає коментарів