Москаль -надцятий раз запевняє: на Закарпатті він надовго

Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко направив офіційну відповідь голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю щодо його перебування на держслужбі після досягнення 65-річного віку. Роз’яснення Національного агентства стало відповіддю на звернення самого Г.Москаля, щодо якого політичні опоненти висловлювали претензії, пов’язані зі вступом у силу Закону України «Про державну службу» в новій редакції.
Як ідеться в роз’ясненні, Г.Москаль може залишатися на займаній посаді до 7 червня 2019 року, оскільки, згідно з Конституцією України, закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі.
Прес-служба Закарпатської ОДА
До теми
- В Ужгороді нацгвардійців відзначили з нагоди Дня Конституції
- До Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський відзначив низку закарпатців державними нагородами
- «Карпатська зміна» завершилася: майже 500 дітей із прифронтових регіонів оздоровилися на Закарпатті
- Дружба, що відкриває можливості: 19 дітей із Закарпаття відпочиватимуть у Литві
- Стан дотримання прав людини в Закарпатській області, основні виклики та механізми їх подолання
- В Ужгороді відзначили 30-ту річницю Конституції України
- 9 майбутніх академічних ліцеїв на Закарпатті, зокрема в Ужгороді, отримають новітнє обладнання за кошти субвенції
- На Закарпатті розпочинають експериментальний проєкт щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб
- Програма «Власна справа»: ще 22 закарпатці отримають 6,6 млн грн на розвиток бізнесу
- Отримали кошти на «Скринінг здоров’я 40+» до 1 травня? Залишився останній тиждень для проходження скринінгу
- Дев'ять майбутніх академічних ліцеїв Закарпаття отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
- П’ять унікальних пам’яток сакрального живопису Закарпаття другої половини XVIII – ХІХ ст. отримали нове життя після реставрації
- Ліс, висаджений навесні: на Львівщині, Закарпатті та Івано-Франківщині підбили підсумки лісокультурної кампанії
- У Закарпатській митниці відзначили 35-ту річницю створення митної системи України
- 408 людей з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- 35 років звитяги: футбольна команда закарпатських митників традиційно тріумфує на різних турнірах
- В Ужгороді СБУ та Нацрада з питань телебачення та радіомовлення навчали протидіяти кіберзагрозам
- Близько 1000 внутрішньо переміщених людей отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- 1 липня стартує прийом заявок на обласний конкурс стартапів!
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості

До цієї новини немає коментарів