Ужгородців запрошують дізнатись ім'я переможця на будівництво реабілітаційного центру учасникам АТО

Ужгородців запрошують дізнатись ім'я переможця на будівництво реабілітаційного центру учасникам АТО
На вулиці Жупанатській 4 о 12:00.

 

У п’ятницю, 17 червня о 12:00 в Ужгороді за адресою: вул. Жупанатська 4 відбудеться відкриття тендерної документації та оголошення кампанії переможця конкурсу на будівництво реабілітаційного центру для осіб, тяжко поранених в зоні АТО та інвалідів з ураженнями опорно- рухового апарату.

Вартість будівництва згідно проекту сягає понад 10 млн. гривень. Таким чином, це найбільш масштабний проект, започаткований волонтерами, громадськими організаціями інвалідів, за участю місцевої влади та спонсорів.

Чи потребує цей проект громадського контролю? Так! Безперечно! Адже це наші співгромадяни мають там відновлювати здоров’я, це частина наших грошей буде використана на будівництво, це наша відповідальність перед тими хто втратив здоров’я захищаючи нас зі зброєю в руках.

 

17 червня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*