Аварійно-ремонтні роботи продовжуються: де в Ужгороді не буде води?

Працівники ужгородського Водоканалу сьогодні проводитимуть аварійно-ремонтні роботи по вулиці Собранецькій (район аеропорту).
У зв’язку з цим, поки триватиме ремонт, буде припинено водопостачання у будинках по вулиці Сріблястій №1; 1 А, Собранецькій №152, а також у забудовах біля автошколи та прикордонної застави. Одразу по завершенню аварійно-ремонтних робіт водопостачання відновлять у повному обсязі.
Адміністрація Водоканалу просить вибачення за тимчасові незручності, - інформують на сторінці мерії у Фейсбуку.
До теми
- На Закарпатті пройшов традиційний забіг виноградниками
- Ветеран із Закарпаття Костянтин Кашула представлятиме Україну у складі національної збірної на Strong Spirit’s Games у Мадриді
- Богдан Андріїв підписав угоду про співпрацю Ужгорода із угорським Обуда-Бекашмедьєром
- На Закарпатті відзначили працівників спортивної галузі - спортсменів, тренерів, вчителів.
- До Дня міста в Ужгороді відкрили вже 78-му мініскульптуру
- Традиційна святкова літургія до Дня Ужгорода відбулася в найдавнішому храмі Закарпаття – Горянській ротонді
- На Закарпатті річки зарибнили кількома десятками тисяч цінних червонокнижних видів риб
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Лауреатів в галузі літератури і краєзнавства імені Петра Скунця нагородили в Ужгороді
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- Ужгороду - 1132 роки: на загальноміському Віче вшанували полеглих Героїв
- Богдан Андріїв привітав ужгородців із Днем міста
- Ужгородців запрошують у Резиденцію єпископів на свято Воздвиження
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- Закарпатська ОВА налагоджує співпрацю із Національною академією медичних наук України
- Із Ужгорода сьогодні поїхав перший потяг до Будапешта та Відня
- До Дня народження Ужгорода цієї неділі, 14 вересня, традиційна Божественна Літургія у Горянській ротонді
- Обласна філармонія розпочала свій 79-й сезон яскравою музичною подією
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
- Керівники Закарпаття відзначили правоохоронців, які запобігли теракту в одній зі шкіл Тячівщини
До цієї новини немає коментарів