Москаль не дав вивезти із Закарпаття 28 вагонів деревини

Крім того, у митній декларації експортером лісу вказане ТОВ «Укрліскомплекс», яке не отримувало сертифікат погодження на товар, а отже не має права займатися зовнішньоекономічною діяльністю. При цьому частину деревини, призначеної для експорту, ТОВ «Укрліскомплекс» брав у держлісгоспів (переважно з Львівської області), які не були акредитованими для здійснення експортних операцій.
Перевірка також встановила, що готовий для експорту ліс не відповідає Сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених із них пиломатеріалів за геометричними параметрами. «Паливна деревина» виявилася більшою за розмірами від заявленої в декларації, а це є свідченням того, що на основі отриманого сертифікату підприємство з російським капіталом намагалося вивезти за кордон не задекларовану, а іншу деревину.
Прокуратура Закарпатської області відкрила кримінальне провадження відносно власників «Укрліскомплексу», 28 вагонів із деревиною арештовані і є речовими доказами в провадженні.
– Поки Державне агентство лісових ресурсів України звертається в ГПУ та СБУ й скаржиться на збитки від простою залізничних вагонів на Закарпатті, ми самі виявляємо запроваджені Держагентством корупційні схеми з вивезення лісу за кордон, – заявляє Г.Москаль. – У мене достатньо досвіду роботи в правоохоронних органах, щоб розібратися в цих махінаціях і притягнути винних до відповідальності. Корупційні схеми з вивезення деревини за кордон, по-перше, провокують масову вирубку українського лісу, а, по-друге доводять, що Держагентство не вміє ефективно управляти лісовими ресурсами на місцях. Важелі управління лісгоспами слід повернути в обласні державні адміністрації, як це було до правління Януковича.
Нагадаємо, нещодавно у Геннадія Москаля виник конфлікт з Держлісагенством.
Джерело: moskal.in.ua
До теми
- В Ужгороді відзначили 30-ту річницю Конституції України
- У Закарпатській митниці відзначили 35-ту річницю створення митної системи України
- 35 років звитяги: футбольна команда закарпатських митників традиційно тріумфує на різних турнірах
- Зміни з 1 червня 2026 року: реформа армії, кешбек та оцифрування трудових книжок
- Обласними нагородами відзначили закарпатців, які своєю працею зміцнюють, популяризують, розвивають край
- Високий ризик пожеж: лісова охорона Карпатської філії посилює моніторинг лісів
- У Мукачівській районній державній адміністрації – новий керівник
- Рада з питань ВПО при Закарпатській ОВА підсумувала два роки роботи і затвердила новий склад
- На Закарпатті нагородили діячів культури, науки та громадського життя
- Графік відключення світла на Закарпатті у п'ятницю, 20 березня
- На Закарпатті повернуто до бюджету понад 31 млн грн збитків від незаконних рубок лісу
- Закарпатська митниця з початку року передала до суду 229 справ про порушення на майже 30 млн грн
- Є право на відстрочку? Оформи!
- Оприлюднено графік відключення світла на Закарпатті у середу, 18 лютого
- До уваги! Змінено графік відключення світла на Закарпатті сьогодні, 22 січня
- Із 2022 року «Проліска» відремонтувала та облаштувала для переселенців 36 прихистків на Закарпатті на суму майже 140 млн грн
- Освітні пільги для військовослужбовців та їхніх дітей: що передбачає держава у 2026 році
- Військовий облік у 17 років: кого це стосується і як стати на облік
- Екологічне будівництво та енергоефективність: у Колочаві будується сучасний Центр безпеки
- Уряд затвердив щомісячну виплату для Захисників та Захисниць, нагороджених «Хрестом бойових заслуг»

До цієї новини немає коментарів