В Ужгороді впіймали п’яного підлітка на "Запорожці"

12 липня близько 3-ї години ночі вулицею Підгірною в Ужгороді рухався автомобіль ЗАЗ з вимкненими фарами.
Полісмени помітили порушення ПДР та зупинили автівку. За кермом знаходився 16-річний парубок. Хлопець не мав з собою ані документів на авто, ані страхового полісу. До того ж, право керування автомобілем наступає з 18-річного віку, тож керувати автівкою хлопцеві заборонено.
Під час спілкування з юнаком патрульні помітили, що він має ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти тест на вміст алкоголю в крові. Результат позитивний – 0,36 проміле.
На парубка склали 2 протоколи, а ЗАЗ евакуювали на штрафмайданчик.
До теми
- В УжНУ триває проєкт з науковими установами Вишеградської четвірки для посилення співпраці прикордонних регіонів
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
- На Берегівщині чоловік прорвав кордон та втік до Угорщини: поліція розслідує посягання на життя прикордонника і факт дезертирства
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- Поліцейські Виноградова встановлюють обставини смертельної аварії за участі вантажівки та велосипедиста
- 7000$ за переправлення військовозобов’язаних через держкордон: поліцейські Тячівщини заблокували чергову незаконну схему
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП, внаслідок якої загинув мотоцикліст
- В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
- Поліція Мукачева оперативно розкрила умисне вбивство: підозрюваного затримано
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла

До цієї новини немає коментарів