І таке буває – у соцмережі повідомили про хорошого ужгородського маршрутчика. Без іронії

Наталія Коваленко у Фейсбук зазначає:
"Про "вихованість" водіїв наших маршруток знають майже всі, тому хочу додати трохи "цукру" до цієї теми ) Всі пишуть про погане, а я напишу про хороше) Сьогодні, близко 19 години у маршрутці #12 (на площі Петефі) стала свідком того, як до салону зайшов хлопець з інвалідністю та простягнув водієві 10 гривень, а водій ВІДМОВИВСЯ взяти гроші за проїзд та запропонував хлопцеві пройти до салону і проїхати БЕЗКОШТОВНО! Декілька разів потрапляла на цього водія, жодного разу не чула ніякої грубості, завжди привітний та людяний! Я не знаю ні прізвища, ні імені цієї людини, але дуже хочеться подякувати за ЛЮДЯНІСТЬ! Можливо не все втрачено, якщо є такі люди!)))
На фото водій і маршрутка)))
До теми
- В Ужгороді відпрацювали сценарій реагування на удари безпілотників по житлових будинках
- Ужгород і Кошице поглиблюють співпрацю: нові проєкти, європейські можливості та обмін досвідом
- В Ужгороді продовжує діяти заборона купання, катання на човнах та інших плавзасобах, використання засобів розваг на воді в межах міста
- Важливе рішення для освітньої галузі Ужгорода: проєкт реконструкції будівлі ліцею «Імідж» внесли до переліку пріоритетних для фінансування
- Із 19 березня в Ужгороді змінюється процедура видачі пільгових транспортних карток
- Двом ветеранам російсько-української війни вручили ключі від квартир в Ужгороді
- В Ужгороді триває будівництво ветеранського простору та мультифункціонального стадіону
- До Великодня в Ужгороді проведуть святковий ярмарок
- В Ужгороді вітали нацгвардійців
- В Ужгородській міськраді обговорили участь громади у проєкті зі сталого відновлення
- Богдан Андріїв привітав колектив та студентів факультету суспільних наук УжНУ із 20-річчям діяльності
- В Ужгороді завершують модернізацію психіатричного відділення обласного закладу з надання психіатричної допомоги
- Пацієнти ужгородської лікарні забезпечені покращеним безоплатним харчуванням
- Богдан Андріїв провів прийом громадян
- Ще 10 переселенців, які зареєстровані в Ужгороді, отримали право на житлові ваучери
- Відкриття міського автобусного маршруту №19 «КПП «Ужгород» - Залізничний вокзал» – виконком підтримав відповідне рішення
- В Ужгороді вперше відбувся Міжнародний круглий стіл за участю вітчизняних правників та партнерів з-за кордону
- В Ужгороді на шести локаціях здійснюватимуть дрібнороздрібну торгівлю квітами із 2 по 8 березня
- Представник 101-ї окремої Закарпатської бригади ТРО подякував громаді Ужгорода за підтримку підрозділу
- 1,2 мільйони гривень виділили із бюджету Ужгорода рідним полеглих захисників

Я живу в Розівці з цим хлопцем іздила б кожен день. Настільки виховану і порядну людину я ще не бачила і не чула. Респект і низький уклін йому.
Часто з ним їздимо. Завжди допомагає дитячий візок занести, не бубнить "колеса бруді" ))). Простий і вічливий. Більше б таких!
Дана ситуація не разова, цей водій завжди спокійний, привітний і ввічливий
Всі ми люди і потрібно розуміти та поважати працю кожного. Інколи нерви здають і на це потрібно зважати, хтось повинен бути розумнішим. А з цим водієм їздив і сам - дійсно справедлива та добра людина. Дав би йому хорошу премію якби був його роботодавцем.