Чотири життя забрала вчора водна стихія на Закарпатті

Чотири життя забрала вчора водна стихія на Закарпатті
На річках та озерах Закарпаття за добу 23 липня потонули четверо закарпатців, серед яких десятирічна дівчинка.

 

На річці Латориця в околиці села Червоне Ужгородського району під час відпочинку на воді з батьком потонула учениця четвертого класу ЗОШ № 1 міста Чоп. Про нещасний випадок правоохоронцям повідомив чоловік, який випасав корів біля місця трагедії, повідомляє іідділ комунікації поліції Закарпатської області.

В селі Облава Мукачівського району потонув 32-річний мешканець села Чабин. Чоловік загинув у приватному озері, власник якого і повідомив про даний випадок правоохоронців.

Ще один нещасний випадок на воді трапився на річці Боржава біля села Квасово Берегівського району. Двоє чоловіків пішли купатися на рибник, один із них, 43-річний місцевий житель, поплив на середину водойми, пірнув та зник.

Слідчо-оперативна група Хустського відділу поліції виявила ще одне тіло утопленика біля річки Тиса в Хусті. Вода забрала життя 68-річного жителя села Іза.

У зв’язку з такими численними випадками утоплень поліція Закарпаття звертається до громадян з проханням дотримуватися правил поведінки на воді та не допускати купання у невідомих водоймах та без супроводу дорослих.

 

24 липня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів