У держбюджеті на 2017 рік на студентські стипендії передбачено втричі менше коштів, ніж потрібно
«Це попередні показники для формування проекту державного бюджету. У проекті бюджету є трохи менше 900 млн грн. на стипендії. Мінімальний рівень, який потрібен для виплати – 3 млрд грн. Ці розрахунки ми подали, уряд їх розглядає. Якщо хтось хоче економити, хай пояснить це суспільству», - заявив Ковтунець.
Разом з тим, представник міністерства пояснив, що, на його думку, далеко не всі українські студенти потребують стипендії.
«Є частина студентів, які стипендій не потребують. Стипендія це не заробітна плата, це підтримка тих, кому важко здобути освіту самостійно. Але студенти, які вступили на таких умовах на навчання, мають це навчання на таких умовах завершити»,- заявив Ковтунець.
Нагадаємо, раніше Володимир Ковтунець прокоментував провальні результати ЗНО серед випускників закарпатських шкіл.
До теми
- 32 659 вибухонебезпечних предметів знешкоджено: закарпатські сапери працюють на Миколаївщині
- «Руки мають працювати швидше, ніж голова увімкне паніку»: історія бойового медика Мукачівського прикордонного загону
- Майже половина виявлених за рік онкологій на Закарпатті – це 3 та 4 стадії
- Операція, яка рятує життя: у Закарпатському кардіоцентрі вперше самостійно виконали операцію Бентала
- «Я просто попросив дати мені шанс стати оператором БПЛА»: військовий Чопського прикордонного загону Володимир
- Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати
- Закарпатців запрошують до участі у найбільшому міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить Землю»
- Дружба, перевірена війною: історія двох прикордонників Мукачівського загону
- Закарпатець – серед найкращих юних хіміків світу!
- Мама здійснила мрію загиблого сина: на вершині Карпат замайорів його прапор
- Амброзія: непомітний ворог, який щороку краде здоров’я мільйонів
- Закарпатські піротехніки виконують завдання з гуманітарного розмінування на Миколаївщині
- Знайдіть мене і поверніть. Щонеділі в Ужгороді нагадують про зниклих і полонених військових
- "Міг замінити вчителя": закарпатський випускник набрав 600 балів із трьох предметів на НМТ
- Один договір — три заклади: як дві закарпатські громади вирішили питання дозвілля для дітей
- "Колись я соромилася називати себе художницею". Історія 23-річної мисткині Катерини Костик із Закарпаття
- Як вступникам Закарпаття правильно подати заяви до закладів вищої освіти та не втратити шанс на бюджет
- Вчитися захищати себе і рідних. Як на Закарпатті працює центр нацспротиву
- Іпотерапія та мотанка: день радості й підтримки для дітей нацгвардійців
- Повернувся з-за кордону, щоб стати на захист України: історія нацгвардійця «Механіка»

До цієї новини немає коментарів