В ужгородському провулку так забило каналізацію, що роботи після цілого дня можуть тривати ще всю ніч

Близько години тому працівникам Водоканалу довелося вимкнути подачу води з Минайського водозабору, який забезпечує майже всю лівобережну частину Ужгорода.
Необхідність виникла через проведення аварійно-відновлювальних робіт на каналізаційній мережі, засмічення виникло у провулку Соляному поруч зі Слов'янською набережною.
Задіяно близько 20 фахівців, ліквідація аварії проводиться з ранку, але роботи доведеться вести і вночі.
Водопостачання не вимикали до крайньої необхідності, наразі частково вода подається на вулицю Легоцького.
Адміністрація міського Водоканалу приносить вибачення за тимчасові незручності, водопостачання буде відновлено одразу після завершення робіт, – повідомляється на Фейсбук сторінці Ужгородської міської ради.
До теми
- В Ужгороді з робочим візитом – делегація з ІІІ району Будапешта
- В Ужгороді обговорили можливості фінансування спільних проєктів із Експортно-інвестиційним фондом Данії
- Щоб уникнути черг: у ЦНАПі Ужгорода запроваджено попередній запис для оформлення відстрочки від мобілізації
- Кращі спортсмени Ужгорода отримуватимуть у 2026 році щомісячні стипендії
- Інвестиційний потенціал міста Ужгород: можливості та бар'єри
- У Закарпатському обласному кардіоцентрі встановлюють нове обладнання та модернізують інфраструктуру
- Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з Героєм України Владиславом Стоцьким
- Ужгород та Черкаси підписали Меморандум про співпрацю
- В Ужгородській міськраді провели позапланове засідання комісії ТЕБ та НС щодо підготовки до зими та стану укриттів
- Туберкульоз і ВІЛ – подвійна загроза, що потребує єдності дій: у міськраді обговорили ситуацію в Ужгороді
- В Ужгороді вже місяць працює Офіс податкових консультантів
- В Ужгороді офіційно розпочався опалювальний сезон – у лікарнях, школах, дитсадках можуть включати за потреби тепло
- Ужгородська міська рада оголосила прийом документів на премії для діячів культури та мистецтва
- Соцзахист, медицина, пенсії: в Ужгороді говорили про проблеми та виклики для людей похилого віку
- Ще 2 мільйони гривень на підтримку захисників виділили із бюджету Ужгорода
- Богдан Андріїв: "5 мільйонів гривень із бюджету Ужгорода спрямують для будівництва ветеранського простору"
- В Ужгороді діє тимчасова заборона на самовільне встановлення дорожніх конусів
- Понад три мільйони гривень виділили на підготовку шкіл і дитсадків Ужгорода до опалювального сезону
- Ми будемо робити все, щоб допомогти підприємству швидко відновитися - Зеленський про зруйнований росіянами "Flex" у Мукачеві
- В Ужгороді стартував III Всеукраїнський форум міської мобільності – Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025

До цієї новини немає коментарів