Екскурсії по-новому: в Ужгороді запустили унікальний проєкт аудіогідів
Екскурсії без гіда, локації без натовпу та путівник без банальних історій.
Екскурсії без гіда, локації без натовпу та путівник без банальних історій.
Юлія Давидова спільно із командою втілила творчу ініціативу – стікери #Люби_ліс! – для вайберу та телеграму. Вони надихають берегти природу, а також більше подорожувати Україною. Їх уже завантажили 144 користувачі.
Ужгородський скансен – один із перших музеїв під відкритим небом в Україні. Він запрацював у 1970-му. Унікальна культурно-духовна та туристична локація у серці Ужгорода, яка дає змогу відчути аутентичну атмосферу старого села. Цьогоріч Закарпатському народному музею архітектури та побуту – 50!
Міністр інфраструктури Владислав Криклій опублікував перелік країн, куди можуть полетіти українці на відпочинок, станом на середу, 29 липня.
Олег Коцюба оглянув стан Середнянського замку, який датується XII–XV століттям. Знаходиться історична споруда у селищі Середнє Ужгородського району. Це єдиний замок в області, у якому збереглися риси романського стилю. І хоч споруда вважається однією з важливих пам'яток Закарпаття та відноситься до пам’яток національного значення (охоронний номер 195-Н), перебуває у аварійному стані.
Про це розповів директор історичного музею Михайло Белеканич.
Закарпатська туристична організація запускає програму Uzhhorod HAS 2020 -- ужгородська гостинність, привабливість і безпека. Мета -- створити найкомфортніші та найпривабливіші умови для перебування туристів на території міста. А також дати поштовх туристичній сфері і використати час коронавірусної пандемії для інновацій та розвитку.
Закарпаття приваблює туристів своїми замками та історичними будівлями.
Усе, що потрібно знати про поїзку в Єгипет під час пандемії COVID-19.
«Пізнай Ужгород» - новий проєкт громадської організації «Щасливі діти» вже на стадії тестування!
Це історія про Віктора Паппа – пасічника з Хуста, науковця і практика водночас.
Стіни середньовічного замку Нялаб у Королеві за свою кількасотрічну історію бачили чимало. Але останніми роками ця місцина поросла чагарниками, серед яких уже й стежка не проглядається. Цими вихідними у замку відбулася масштабна акція з прибирання й розчистки території. Uzhgorod.net.ua дізнавався, чим особливий цей замок і яка його подальша доля.
Перші унікальні туристичні маршрути за проєктом «Пізнай Ужгород» –готові!
Закарпатський туризм.
Уже 5 з 10-ти аудіогідів до маршрутів, розроблених відомими екскурсоводами в рамках проєкту "Пізнай Ужгород", завантажені на платформу izi.travel. Це означає, що будь-хто може прогулятися Ужгородом і дізнатися багато цікавого та нового для себе.
Карантин експерти з туризму недарма назвали найкращою умовою для того, аби стати дослідником свого регіону. Мовляв, часу на це зараз — цілий вагон, та й кордони закриті.
Світлини гірських краєвидів, які зіпсуть купами непотребу, в соцмережі Facebook опублікувала Мар'янка Ботош Опаранюк.
Відео, як сноубордисти катаються на сніжній вершині опублікували у Facebook-спільноті Dragobrat Freeride center.
3 маршрути аудіоекскурсій про Ужгород відсьогодні доступні в мережі. Про це розповіла співорганізаторка проєкту "Пізнай Ужгород" Людмила Сюзева. За її словами, завантажити екскурсію можна відсканувавши QR-код на їхній офіційній сторінці. Нагадуємо, проєкт складається із 10-ти ілюстрованих листівок із посиланнями на аудіоекскурсії різних локацій міста.
Подорож в умовах карантину. Вже п’ять країн світу «відкрилися» для українців: Туреччина, Хорватія, Чорногорія, Албанія і Єгипет.