Куди можна поїхати відпочити недалеко від Закарпаття (ФОТО)

Куди можна поїхати відпочити недалеко від Закарпаття (ФОТО)
Відпочити закордоном цьогоріч справа не з легких, тож багато хто шукає альтернативу в Україні.

 

На Закарпатті ви бачили все? Тоді пропонуємо податись за межі області для відпочинку. У Західній Україні є чимало цікавого.

Івано-Франківська область

Буковель. Тут гарно не тільки взимку, а й влітку. Мальовничі гори, свіже повітря та вишукані ресторани і готелі з відпочинковими зонами підійдуть любителям дорогого відпочинку. Скелі Довбуша. Гордість Івано-Франківщини "Скелі Довбуша" це унікальний гірський масив, що чарує своєю загадковістю та має багато легенд.

Тернопільська область

Печери. У Тернопільській області є кілька унікальних печер. Кришталева печера - місце що нагадує вигадки казкаря. Зі стін звисають гіпсові утворення, які з підсвіткою набувають незвичайного вигляду. Ще одна печера - Млинки. Тут можна побачити сталактити та кристали. А ще кажуть - що тут особливо цілюще повітря.

Збаразький замок. Середньовічний замок приваблює туристів з усіх куточків України і не тільки. Просторі зали та старовинне оздоблення сподобаються любителям історії.

Львівська область

Поселення Білих Хорватів. Історія язичницького поселення, що почалась ще у VII століті і досі приваблює туристів. Тут можна побачити, як жили наші предки тисячі років тому.

Тустань. Ще одне старовинне поселення, що слугувало нашим предкам також митницею, містом та фортецею.

Рівненська область

Замок князів Острозьких - один з найкрасивіших замків України. Його ніколи не брали приступом, а тому тут чудово збереглись предмети тих часів.

Тунель закоханих. У селі Клевань розташоване чудове місце для фотографій - тунель закоханих. Над залізничною колією у вигляді тунелю наросли дерева, що робить це місце казковим.

Волинська область

Луцький замок. Прогулятись в стінах старовинної фортеці, побачити середньовічну зброю та відчути дух минувшини можна прямо в Луцьку у замку Любарта.

Будинок з химерами. Цікавий будинок, що належить дивакуватому скульптуру приваблює туристів. Автор постійно створює нові скульптури людей та розміщує їх біля будинку. Тому ця місцина ще називається - "Будинок тисячі облич".

Чернівецька область

Університет. Звісно, якщо ви раніше не бували у Чернівцях, перше, що потрібно подивитись університет, який розташувався у стінах вишуканого замку. Тут навчався сам Іван Франко.

Органний зал. Орган розташований у старовинній вірменській церкві. Вона діє і зараз. Оцінюють музичний інструмент у понад мільйон доларів.

Хмельницька область

Водоспад у Маліївцях. Штучний водоспад паде зі скелі через грот та стікає до озера по дерев'яному жолобу. Виглядає справді гарно.

Кам'янець-Подільська фортеця. Її вносять до списку 7-ми чудес України. Височенні гострі шпилі башт, міцні кам'яні мури та природній ландшафт колись слугували нашим предкам для оборони, а зараз милують око туриста.

Джерело: Mukachevo.net

 

04 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів