Закарпатець розповів про особливості відпочинку в Єгипті під час пандемії
Усе, що потрібно знати про поїзку в Єгипет під час пандемії COVID-19.
Усе, що потрібно знати про поїзку в Єгипет під час пандемії COVID-19.
«Пізнай Ужгород» - новий проєкт громадської організації «Щасливі діти» вже на стадії тестування!
Це історія про Віктора Паппа – пасічника з Хуста, науковця і практика водночас.
Стіни середньовічного замку Нялаб у Королеві за свою кількасотрічну історію бачили чимало. Але останніми роками ця місцина поросла чагарниками, серед яких уже й стежка не проглядається. Цими вихідними у замку відбулася масштабна акція з прибирання й розчистки території. Uzhgorod.net.ua дізнавався, чим особливий цей замок і яка його подальша доля.
Перші унікальні туристичні маршрути за проєктом «Пізнай Ужгород» –готові!
Закарпатський туризм.
Уже 5 з 10-ти аудіогідів до маршрутів, розроблених відомими екскурсоводами в рамках проєкту "Пізнай Ужгород", завантажені на платформу izi.travel. Це означає, що будь-хто може прогулятися Ужгородом і дізнатися багато цікавого та нового для себе.
Карантин експерти з туризму недарма назвали найкращою умовою для того, аби стати дослідником свого регіону. Мовляв, часу на це зараз — цілий вагон, та й кордони закриті.
Світлини гірських краєвидів, які зіпсуть купами непотребу, в соцмережі Facebook опублікувала Мар'янка Ботош Опаранюк.
Відео, як сноубордисти катаються на сніжній вершині опублікували у Facebook-спільноті Dragobrat Freeride center.
3 маршрути аудіоекскурсій про Ужгород відсьогодні доступні в мережі. Про це розповіла співорганізаторка проєкту "Пізнай Ужгород" Людмила Сюзева. За її словами, завантажити екскурсію можна відсканувавши QR-код на їхній офіційній сторінці. Нагадуємо, проєкт складається із 10-ти ілюстрованих листівок із посиланнями на аудіоекскурсії різних локацій міста.
Подорож в умовах карантину. Вже п’ять країн світу «відкрилися» для українців: Туреччина, Хорватія, Чорногорія, Албанія і Єгипет.
З 16 липня громадяни України зможуть в’їхати до Болгарії без проходження двотижневого карантину та без тесту на коронавірус.
Проєкт від громадської організації “Щасливі діти”, в рамках якого створюється унікальний туристичний продукт, вийшов на новий етап реалізації. Станом на сьогодні вісім відомих закарпатських екскурсоводів розробили маршрути та самостійно озвучили їх у професійній студії. Зовсім скоро матеріали з’являться на платформі туристичного мобільного додатку izi.travel.
Цей об’єкт, що колись був секретним, нині стає доступним широкому загалу — в 2020-му році станцію РЛС5Н86 “Дніпро” зробили туристичною локацією. Екскурсії тут проводять за попереднім записом, за умов реєстрації, підпису під листом техніки безпеки та за наявності паспорта.
Влітку Закарпаття, зазвичай, перетворюється на справжнісіньку туристичну Мекку. Однак і вірус, і погода внесли у цей процес суттєві корективи. Чи оговтається агротуризм та зелений туризм Закарпаття після карантину і потопу, журналісти SEEDS намагалися з’ясувати у експерта з розвитку закарпатського туризму Олександра Коваля.
Днями до нас в редакцію надійшов лист, в якому краяни пишуть про те, наскільки неякісні дороги на Закарпатті.
Третю найвищу вершину Карпат – Піп Іван Чорногірський щороку відвідують тисячі туристів.
Для відвідувачів Мукачівського історичного музею відкрито понад десяток різних експозицій.
Компанія прагне створити цифрову інфраструктуру для подорожей Україною, підтримати локальні бізнеси та розвиток внутрішнього туризму.