За 45 хвилин - 12 українських визначних місць: в Україні запустили віртуальний квест містами
Пізнавати свою країну цікаво!
Пізнавати свою країну цікаво!
Карантинні заходи негативно вплинули на майже всі галузі бізнесу на Закарпатті.
Ужгород багатий на екзотичні рослини. Хоч найбільш розкручені серед них сакури, однак є чимало інших не менш цікавих та вартих уваги дерев.
Весна упевнено крокує Закарпаттям. Відсутність туристів та місцевих на цвітіння природи не впливає. Стрічка соцмереж наповнена дивовижними кадрами квітучого Ужгорода, який що не день - з усе більшою силою буяє барвами та наповнюється ароматами.
Так, як виглядає Ужгород навесні, напевно, не виглядає жодне місто України. А, можливо, так собі думають самі ужгородці, які закохані в рідне місто. Тим не менше, фото справді вражають.
Під час карантину та за його наслідками фахівці прогнозують закриття близько двох третин закладів у сфері туризму в Закарпатській області, повідомив президент Закарпатської туристичної організації Федір Шандор.
Багато містян фотографують сакури просто з вікон своїх домівок, бо ж сакури в Ужгороді – повсюди: на площах, проспектах, вулицях…
Туризм – це не лише відвідини гарних місць, це ще й транспортне сполучення, готелі, ресторани, термальні басейни… наразі це все не функціонує.
Марія Заболотна готується до чергової онлайн-екскурсії Ужгородом. Карантин вніс свої корективи і в життя гідів. Та вони без улюбленої справи не можуть.
Панетоне - святковий хліб, з міланського діалекту італійської — pan del ton, що перекладається як «хліб розкоші».
Цей матеріал ми підготували до світової пандемії коронавірусу та до впровадження карантину в Україні. Ми віримо, що світ та країна незабаром одужає від вірусу та ми знову будемо подорожувати, кордони будуть відкритими, а можливість бачити красу цього світу цінуватимо ще дужче.
Коронавірус вдарить по туризму в 2020 році – і це факт. Зараз люди подорожують хіба віртуально, відвідуючи музеї та історичні локації, сидячи вдома за комп’ютером.
Розташована вона в старому колгоспному зерносховищі в селі Дубриничі на Перечинщині, працює сезонно — з кінця весни до осені. Це готель “Добра нуч”, облаштований за принципом “матраценлагер” – де група велосипедистів, яка відкатала день Карпатами, може помитися, посушитися, поїсти та переночувати, разом зі своїми двоколісними друзями.
Карантин карантином, а цвітіння макур на Закарпатті - за розкладом.
Давно, одного ранку, люди з одного села прокинулися в різних країнах.
Про вплив коронавірусу на галузь туризму ми розпитали президента Закарпатської туристичної організації Федора Шандора.
Панічний стан може бути небезпечним для здоров’я.
У четвер, громадська організація “Спільно” звернулася до лісівників ДП « Хустке ЛДГ», до директора Мамчича Степана із проханням залучити « Спільно» до проведення акції «Відновлюймо ліси разом», а вже в п’ятницю представники громадської організації разом з лісівниками обирали ділянку для заліснення!
Туристична галузь повинна стати однією з найбільших наповнювачів місцевих бюджетів.
Щодня ми ходимо повз звичні будівлі і не звертаємо увагу на їхню красу, деталі. А що казати про те, як виглядає звичне оку під іншим ракурсом!? Сергій Кузнєв показав у мережі, як виглядають будівлі Хуста з того ракурсу, з якого щодня їх бачать птахи. А ви бували у Хусті?