Культура

"Афганістан. Епізоди"

Завтра відбудеться презентація книги

01.09.2008, 11:39

Фінал Чемпіонату Закарпатської ліги КВН

3-го вересня в Облмуздрамтеатрі

31.08.2008, 14:43

“Червона рута”

Відбірковий конкурс у м. Ужгород. 13 вересня 2008 р.

31.08.2008, 14:13

Фестиваль "Червона рута" відкриває майбутні зірки

Ваша перепустка на фестиваль - три пісні українською мовою та оригінальне творче обличчя! І жодних вступних внесків!!!

29.08.2008, 12:21

Фінал Чемпіонату Закарпатської ліги КВН.

3-го вересня в Облмуздрамтеатр

27.08.2008, 11:42

30 серпня – ІI-й Гечанський Сливовий Фестиваль та виноградна вечірка

Дійство відбудеться в селі Геча Берегівського району

26.08.2008, 09:45

Міжнародний фестиваль "Кришталеве гроно" стартував на Закарпатті

Молоді виконавці з Грузії, Казахстану, Молдови, Росії, Словаччини і, звичайно, України беруть участь у міжнародному фестивалі "Кришталеве гроно", що відкрилося в закарпатському місті Виноградов.

26.08.2008, 07:41

Чоловічий костюм — за 1000 доларів...

23 серпня в Ужгороді пройшов вперше на Україні 100-метровий показ мод, де можна було побачити й придбати одяг відомих дизайнерів

26.08.2008, 07:39

"Гуцульська ріпа-2008"

"Гуцульська ріпа-2008" 5-7 вересня 2008 року

25.08.2008, 19:30

ПІДТРИМАЙТЕ ЗАКАРПАТТЯ В АКЦІЇ „7 ПРИРОДНИХ ЧУДЕС УКРАЇНИ”!

До 26 серпня ц.р. триватиме інтернет-голосування на сайті http://7chudes.in.ua/

23.08.2008, 13:22

Гуцульської бринзи не скуштуємо?

Депутати Рахівської районної ради (Закарпатська область) хочуть відмінити один із найпопулярніших закарпатських фестивалів — "Гуцульська бринза". Причина — післяпаводковий "траур". Прихильники фестивалю переконують, що подібне рішення — "геноцид проти гуцульського народу".

22.08.2008, 17:06

"Гуцульська ріпа-2008"

Попередня програма проведення етно-фестивалю сільського туризму "Гуцульська ріпа-2008"

22.08.2008, 16:26

Уперше на території Закарпаття проходитиме дитячий фестиваль "КРАЇНА ДИТИНСТВА"

Найдовша гірлянда Закарпаття руками дітей!!! 24 серпня 2008 року 11.00 – 15.00

20.08.2008, 13:16

27 серпня на Ужгород чекає „Лікбез від НЛО „Ротонда”

27 серпня о 18.00 у приміщенні Закарпатської обласної бібліотеки відбудеться поетична феєрія „Лікбез від НЛО „Ротонда”.

19.08.2008, 13:00

Андрій Любка виступить на найпрестижнішому фестивалі України

Ужгородський поет Андрій Любка виступить на музично-літературному андеґраундовому фестивалі "ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ"

18.08.2008, 18:02

ПІДТРИМАЙТЕ ЗАКАРПАТТЯ В АКЦІЇ „7 ПРИРОДНИХ ЧУДЕС УКРАЇНИ”!

Розпочався фінальний етап акції „7 природних чудес України”. Закарпаття в „Топ-21” представлено Синевирським озером.

15.08.2008, 16:43

"НА СИНЕВИР ТРЕМБІТИ КЛИЧУТЬ"

16-17 серпня "НА СИНЕВИР ТРЕМБІТИ КЛИЧУТЬ" обласний фольклорний фестиваль та благодійна акція "КОЖНІЙ ДИТИНІ - РОДИНУ!" відкрийте для збільшення! озеро Синевир, Міжгірського району Закарпатська область

13.08.2008, 12:59

Сливовий Фестиваль та виноградна вечірка

30 серпня 2008 року - II-й Гечанський Сливовий Фестиваль

13.08.2008, 11:59

Асоціація ковалів Закарпаття

Ковальство варто сприймати як серйозний бізнес, - переконаний ужгородський майстер Олександр Безик Він створив Асоціацію ковалів Закарпаття, а невдовзі планує відкрити в Ужгороді музей-кузню

11.08.2008, 16:23

Їдемо на Sziget!

Sziget - найбільш тривалий і, мабуть, найбільший в світі культурно-музичний фестиваль - на 60 майданчиках проходять більше 1000 виступів. 7 літніх днів, цього року це буде тиждень з 12 по 18 серпня, наповнені музикою всіх стилів і напрямів від металу до блюзу, джазу і електроніки.

11.08.2008, 14:20

Останні новини