Які професії є найбільш актуальними на ринку праці Закарпаття?
Незважаючи на карантинні обмеження, роботодавці області продовжують звертатися до Закарпатської служби зайнятості по допомогу в підборі персоналу.
Незважаючи на карантинні обмеження, роботодавці області продовжують звертатися до Закарпатської служби зайнятості по допомогу в підборі персоналу.
В Ужгороді одним з наймасовіших центрів дитячої творчості завжди був і залишається палац дітей та юнацтва, який має власну унікальну назву «ПАДІЮН».
Синоптики прогнозують подекуди дощі, а температура повітря підніметься до 15 градусів тепла.
Юлія Гайович переконує, що розмарин і базилік, вирощені вдома в горщиках – це дешевше та якісніше, аніж з магазину.
23 мукачівців прийшли вчора на заняття гуртка “Юний кінолог” зі своїми собаками. Такі заходи в місті проводять щосуботи, — розповіла тренерка Альона Малікова. За словами кінологині, потренуватись зі своєю собакою можуть всі охочі, розповідає Суспільне Закарпаття.
Вчора на телеканалі СТБ показали четвертий випуск шоу «Холостяк», в якому бере участь дівчина з Мукачева Джессіка Чегі.
У соцмережі Фейсбук фотографії з Колочави опублікував Юра Радівілов.
Закарпатське село Заріччя здавна славиться ранніми овочами. Проте, кожен хто не має справу з теплицями, спостерігаючи збоку, думає, що така робота не важка і приносить великі прибутки, адже у селі Заріччя майже всі живуть в достатку.
У ніч на неділю, 28 березня, о третій годині ночі за київським часом стрілки годинника переводять на одну годину вперед.
На початку 1940-х років в Угорщині були дуже популярними «Мистецькі тижні» – виставки та заходи, які по черзі проходили у різних містах. Найбільший ажіотаж такі події викликали, звісно, не у звиклих до мистецьких заходів великих містах, а у провінції. Метою «Мистецьких тижнів» було підвищення загального культурного рівня людей, зацікавлення їх мистецтвом, спонукання об’єднуватися у товариства, які би надалі розвивали культуру на місцях. Ужгород (тобто тоді вже знову Унґвар), перебуваючи у складі Угорщини, теж не бажав стояти осторонь, тож за ініціативою регентського комісара Міклоша Козми та мера міста Імре Пелчарського у Будапешті була озвучена і отримала підтримку ідея організувати в місті «Мистецькі тижні». Проводили їх із 17 травня до 14 червня 1941 року, а як це відбувалося – розкажемо далі.
За останні роки одяг з етикеткою «Зроблено в Україні» став більше котуватися серед українського населення, у той час як у Європі інтерес до наших виробників був стабільно високим.
“Ким ти хочеш стати, коли виростеш?” – питали маленького Василя і він впевнено відповідав: “Тільки пожежником”. Та й про що міг мріяти син рятувальника, який із дитинства спостерігав за подвигами батька та найкращими у світі іграшками вважав пожежний шолом і карабін?
Попри шкоду довкіллю, велику кількість пожеж і високі штрафи – закарпатці і надалі вдаються до спалювання сухостою.
Знайомтесь, це Павлик Мотичка з с.Синевир. У хлопчика рідкісна генетична хвороба (спінальна м'язова атрофія - СМА) і ця сім'я вже втратила одну дитину через цю хворобу декілька років тому (тоді ще не було винайдено ліків, а зараз лікування існує - потрібен лише один укол препарату Zolgensma, але його вартість понад $2 млн.).
В Ужгороді ще на тиждень, до 2 квітня, призупинили навчання школярів 1-4 класів, керівникам закладів рекомендували розглянути питання про дистанційне навчання. Таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні протиепідемічної комісії Ужгородської міськради.
Бійців 3-го стрілецького батальйону із річницею привітав і заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець, долучилися також депутати Ужгородської міської ради Василь Козак та Георгій Шевчук.
Огірки, цибуля та навіть полуниця. Перші весняні овочі та фрукти почали з’являтися на прилавках крамниць та ринків області.
Іштван Сані мешкає у селі Велика Добронь на Закарпатті. Ще з дитинства його цікавила біологія, історія та фізика.