На Тячівщині лісівники підгодовують диких тварин
Працівниками державної лісової охорони збудовано 45 солонців та 25 годівниць і 39 підгодівельних майданчиків для копитних, 60 солонців для зайця, 100 підгодівельних майданчиків для зайців.
Працівниками державної лісової охорони збудовано 45 солонців та 25 годівниць і 39 підгодівельних майданчиків для копитних, 60 солонців для зайця, 100 підгодівельних майданчиків для зайців.
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 23 листопада:
Дослідити родове дерево і побачити автентичні підписи предків, які жили більш як століття тому – можна тепер у державному архіві Закарпаття.
Інцидент трапився на виборчій дільниці №210751, що знаходиться у ЗОШ №19 в Ужгороді. Як вдалося дізнатися ОПОРІ, на цій дільниці одна із членкинь ДВК ймовірно мала окремий аркуш, на якому ставила позначки про окремих виборців. З цього приводу на місце викликали поліцію.
Прикрасити іграшками, виготовленими майстринею з Іршавщини Тетяною Маланкою, планують ялинки у всіх об’єднаних територіальних громадах Закарпаття до 25 грудня.
У команді міжнародного проєкту – викладачі і студенти інженерно-технічного та географічного факультетів.
Своїми очікуваннями від виборів поділився Богдан Андріїв у соцмережі Фейсбук.
11.11.2020 перша кінна скульптура Закарпаття – пам’ятник святому Мартину у Мукачеві – нарешті завершена. З обох боків встановили бронзові барельєфи з тематичними сюжетами.
За клопотанням слідчого, погодженим прокурором Берегівської місцевої прокуратури, 17-річного жителя Берегівського району взято під варту на 60 діб із визначенням близько 44 тис. грн застави. Він підозрюється у незаконному заволодінні транспортним засобом (ч. 2 ст. 289 КК України).
Інформація про захворюваність на COVID-19 в Ужгороді на ранок 22 листопада:
Цього разу у програмі «Європейське перепуття» знайомимо вас із цікавим закарпатцем, колекціонером старовинних фотографій Михайлом Марковичем.
Вчитель фізкультури разом із командою небайдужих закарпатців ініціював соціальний проєкт для допомоги дітям.
Програма про колорит Закарпаття — "Земля, наближена до неба".
Проєкт "Закарпаття з висоти" продовжує своє "полювання" за гарними краєвидами.
Сьогодні треба сходити в гості або прийняти гостей у себе.
Стрічки про кібербулінг підлітків «крутитимуть» на Закарпатті з 23 листопада до 2 грудня. Кінопокази відбудуться в рамках 17-го мандрівного фестивалю Docudays UA.
Вихідні в Закарпатській області пройдуть із змінною хмарністю.
Через карантинні обмеження на вихідних кінокомплекс Доміон поки не працює. Тож запрошуємо вас на найцікавіші прем'єри листопада у будні! Обирайте з-поміж комедій, мультфільмів та драм, хорорів і трилерів, виконуйте умови і вигравайте.
Понад сотня котів живе в готелі сім’ї Кузьменків у селі Подобовець на Міжгірщині. Інна Кузьменко розповідає: тварин не розводили для реклами свого закладу. Власники готелю підбирають безпритульних котів.
Майже 60% побутових споживачів краю мають борги за газ. У різних районах Закарпаття середня заборгованість на одну сім’ю відрізняється і становить від 650 гривень на Перечинщині до 1940 гривень на Виноградівщині.