Прогноз погоди в Закарпатті на середу

Прогноз погоди в Закарпатті на середу
Хмарно з проясненнями, вночі переважно у передгірній та гірській частині території області значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, на високогір'ї снігу.

 

Вдень часом дощ, в горах місцями мокрий сніг та сніг. Вночі та вранці: на більшій частині території області тумани, подекуди ожеледь,налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-5° морозу, місцями 0-3° тепла, вдень 2-7° тепла, на високогір'ї близько нуля.

Автошляхи: Вночі переважно у передгірній та гірській частині території області значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, на високогір'ї снігу.Вдень часом дощ, в горах місцями мокрий сніг та сніг. Вночі та вранці: на більшій частині території області тумани, подекуди ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Видимість в опадах 1-2 км, місцями 500-900 м, в тумані 200-500 м. По м. Ужгород: Хмарно з проясненнями, вночі дощ з мокрим снігом, вдень часом дощ. Вранці туман, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 1-3° морозу, вдень 2-4° тепла.

Закарпатський гідрометцентр

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 лютого 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів