Студентів УжНУ вчили організовувати івенти
Cеред присутніх були студенти всіх курсів відділення журналістики, зокрема й спеціалізації «Реклама і зв’язки з громадськістю». Тренінг мав назву «Як організувати цікавий івент», а тому гість ділився власним досвідом організації різноманітних подій місцевого рівня та розповідав молоді, як вона може долучитися до подібних ініціатив, повідомляє Медіацентр УжНУ.
За останні кілька місяців Євгену вдалося організувати День міста, культурно-мистецькі вечори на даху видавництва «Закарпаття», в ботанічному саду УжНУ тощо. Кожну з цих подій присутні якщо не відвідали, то принаймні чули про них. Тепер же мали змогу дізнатися про те, як генеруються й утілюються в життя ідеї цих івентів.
Євген багато розповідав про те, як аналогічні заходи ініціюють в інших містах України. Зауважує: має на меті повернути Ужгороду колишнє звання європейського центру культурних процесів. Водночас разом зі своїми однодумцями шукає стиль міста. Адже, як знаємо, мода існує сьогодні, а стиль – завжди. Крім того, говорили й на актуальну нині тему проведення свят у період війни.
Велику увагу під час тренінгу гість присвятив співпраці зі ЗМІ. На сьогодні Євген дописує в близько 5 видань, часом веде блоги. Згадує про те, як читав лекції з дисципліни «Культура як сектор безпеки» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вважає: сфера культури нині є зброєю, котра робить із нас своєрідних військових (проводить паралелі зі зброєю медійника – словом).
На погляд Євгена, перш ніж узятися за створення матеріалу, журналіст має визначити мету: зафіксувати факт або ж генерувати тему. Крім того, працівники ЗМІ мають повне право створювати для медіапростору унікальні новини.
Загалом же тренінг пройшов досить продуктивно й насичено, а враження студентів були тільки позитивними. Так, студентка 4-го курсу відділення журналістики Ірина Олаг розповідає: «З Євгеном була знайома ще до тренінгу, тому й хотіла, аби він завітав на наше відділення й привідкрив завісу, котрою для нас дещо закрите навколишнє. Як колись допоміг це зробити мені.
Досі пам'ятаю першу зустріч, що була дуже лаконічною – ніби замітка, але розширена. А все тому, що поставив мені єдине питання (воно, до речі, прозвучало й у четвер на початку засідання прес-клубу): «Ви фіксуєте інформацію чи генеруєте ідеї?». Ось це питання згадую частенько, адже повторюючи його, розумію: що я пишу, для кого, з якою метою, а головне – навіщо?».
Другокурсник відділення журналістики Остап Попович теж прокоментував зустріч із паном Забарилом: «Раптовий візит пана Євгена мене приємно здивував. Пам'ятаю, як у травні він з'явився на якійсь із лекцій і розповідав про свій проект – креативні індустрії територій, запрошував на відкриті лекції про історію графіті та пост-графіті, на які я згодом пішов і завів купу класних знайомств – серед них і сам лектор – Блажей Русин, з яким ми пізніше навіть ходили «бомбити» стіни. Цей тренінг теж був цікавим. Багато чого я знав і раніше, а ось порада користуватися телеграм-ботами справді зацікавила».
До теми
- "Оживили" картини митця: неймовірний проєкт студентів Академії культури і мистецтв!
- Виставка студентських проєктів кафедри дизайну Закарпатської академії мистецтв (ВІДЕО)
- В Ужгороді провели "Смартакіаду" для підлітків (ВІДЕО)
- Захист дипломних робіт студентів Закарпатської академії мистецтв відбувся в Ужгороді
- Викладач УжНУ, літературознавець та фольклорист Іван Сенько презентував книгу «Слухай, сину…»
- Студенти Закарпатської академії мистецтв створюють цифрові ілюстрації про війну
- Гуцулка і гопак: у центрі Ужгорода танцювали студенти Закарпаття і Харківщини
- Аншлаг в Ужгороді: на сцені - "Різдвяний песик" Олександра Гавроша
- Творчу спадщину Кобзаря представили студенти-іноземці УжНУ
- Свято весни та барв: іноземні студенти УжНУ відзначили Холі (ФОТО)
- Як знайти мотивацію та створити власну історію успіху розповіли в Ужгороді творці фільму «Сквот 32»
- Ліга Сміху в Ужгороді! Безкоштовно для студентів!
- Археологічна експедиція в Ужгородському замку: перші кістки, черепи і ... гроші
- Перший в історії УжНУ конкурс краси студенток-іноземок став справжньою феєрією
- За виступом команди УжНУ у фіналі Чемпіонату світу з програмування можна буде спостерігати наживо
- «Немає людей, які не можуть співати» – кажуть у вокальній студії УжНУ «Соло міо»
- Закарпатські гумористи вдало виступили на фестивалі «Ліга сміху»
- Письменники Словаччини спілкувалися зі студентами з Ужгородського університету
- Стало відомо чим приваблюватиме абітурієнтів нова спеціальність в УжНУ – культурологія
- В Ужгороді побачив світ другий випуск наукового щорічника «Етніка Карпат»
До цієї новини немає коментарів