Москаль назвав причину моторошного вбивства на Рахівщині - нерозкриття злочинів і безкарність злочинців

У ніч на п’ятницю (23.12) увечері в Рахові була здійснена чергова спроба підпалу автомобіля. На одній із міських вулиць двоє злочинців пролізли на приватне подвір’я й почали обливати легковик «Ауді-А6» пальним із пластикової пляшки. Це побачив через вікно власник машини, котрий разом зі знайомим вибіг на подвір’я. Палії, зрозумівши, що їх викрито, спробували втекти, так і не встигши підпалити машину. Одному з них це вдалося, а другого власник машини з другом підстрелили з травматичного пістолета, переробленого під бойовий. Після чого, наздогнавши, почали бити пораненого руками й ногами. У результаті палій загинув. За даним фактом відкрито кримінальне провадження, власник машини зі знайомим затримані, особу загиблого встановлено (це місцевий мешканець). Причини невдалого підпалу, а також усі обставини злочину, зараз з’ясовує слідство.
– Підпали автомобілів уже років десять на Закарпатті стали найпоширенішим способом особистого зведення рахунків, – коментує подію голова ОДА Геннадій Москаль. – Легковики палять і правоохоронцям, і підприємцям, і прикордонникам, і пересічним громадянам по кілька разів на тиждень, а паліїв так і не затримують. Я говорю про це майже на кожній апаратній нараді в обласній адміністрації. Нерозкриття злочинів і безкарність злочинців не може тягнутися вічно, рано чи пізно це призводить до самосуду. Нічний випадок у Рахові – красномовний доказ цьому. Всі обставини того, що сталося, зараз з’ясовує слідство, але цей випадок має стати як сигналом для правоохоронців, котрі мусять нарешті навчитися розкривати підпали, так і для самих паліїв. Бо самосуд буває дуже жорстоким і страшним!
За матеріалами сайту Геннадія Москаля
До теми
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- Закарпатська ОВА налагоджує співпрацю із Національною академією медичних наук України
- Обласна філармонія розпочала свій 79-й сезон яскравою музичною подією
- Керівники Закарпаття відзначили правоохоронців, які запобігли теракту в одній зі шкіл Тячівщини
- На Закарпатті відзначили лауреатів обласних премій у галузі літератури та мистецтва-2024
- Закарпатські вітряки зменшують залежність України від імпорту угорської електроенергії
- Підприємці краю отримали відзнаки за внесок у розвиток Закарпаття
- Закарпатські аграрії завершили збір ранніх сільськогосподарських культур
- «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»: триває обласний конкурс для майстрів і митців
- Високі державні нагороди за особливі досягнення у професійній діяльності отримали двоє закарпатських спортивних функціонерів
- Рахівські поліцейські викрили водія автобуса, який після наїзду на пішохода поїхав з місця ДТП. Йому вже повідомили про підозру
- На території Ужгородського наукового ліцею відкрили спортивний комплекс
- «Solidaroad Ukraine 2025»: міжнародний проєкт подарував дітям полеглих закарпатських захисників відпочинок в Італії
- Пів сотні дітей закарпатських військових і ВПО овернулися із відпочинку в Австрії
- У Перечині відкрили релокований Краматорський ліцей
- Закарпаття розширює міжмуніципальне партнерство з Румунією
- Понад дві сотні дітей військових, ветеранів війни із різних куточків України вирушили на відпочинок в Угорщину
- Триває прийом заявок на створення екокіно від ECO FILM FESTIVAL
До цієї новини немає коментарів