"9 коментарів про компартію", або чому варто порвати з комуністичним минулим

Порвати усі зв’язки з комуністичним минулим пропонували перехожим організатори акції "9 коментарів про компартію".

 

На Контрактовій площі столиці вони організували виставку під відкритим небом. В такий спосіб активісти намагались показати шкоду, яку несе комуністична ідеологія.
Акція "9 коментарів про комуністичну партію" розповіда? про злочини китайських комуністів від 1949 року і до наших днів. В основу лягла низка однойменних публікацій у газеті "The Epoch Times", що друку?ться сімома мовами. У них ідеться про земельну реформу та придушення повстань, голод, культурну революцію, бійню на площі Тяньаньмень у 1989 році та переслідування послідовників вчення Фалуньгун. Ганна Варавва каже, що приклад Китаю ? показовим для компартій будь-якої країни.

Ганна Варавва, організатор акції:
- Ми хотіли показати, що все це відбува?ться зараз, в ці дні. Що методи, якими користу?ться КПК, однакові у всьому світі. Тому треба скинути цей тягар комуністичної ідеології, який лежить на кожному з нас.

Три з половиною мільйони людей в усьому світі вийшли з комуністичної партії, прочитавши "9 коментарів", запевняють організатори. Про це свідчить опитування на сайті газети "The Epoch Times". Будь-хто охочий міг написати заяву про вихід із компартії чи її молодіжних організацій просто на місці. Активісти кажуть, що це не юридичний, а психологічний акт. Вони запевняють, що не входять до жодної партії і не мають політичної мети. Акція суто просвітницька.

Організатори обіцяють проводити такі акції і надалі. Зокрема, спільно з товариством "Меморіал" розповідати про злочини радянського режиму в Україні.

Костянтин ?гнатчук, ?ван Любиш-Кердей, [i]5 канал [/i]

 

06 серпня 2005р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів