День третій "Майстерні міста" в Ужгороді – всі заходи

Паралельно із бесідою з посадовцем міської ради, із 10 до 12 години, відбуватиметься воркшоп з облаштування квітників з дітками у внутрішньому дворику Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні.
Із 11.00 до 12.00 - бесіда з працівниками Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві на тему: «Моя поліція – моя громада».
О 12-ій розпочнеться півторагодинна дискусійна платформа на тему: «Утримання домашніх улюбленців та поводження з ними у громадських просторах». Воркшопи від ГО «Барбос» .
14.00-15.00 - лекція-дискусія: «Сприйняття дітей з інвалідністю в умовах інклюзивного класу».
Презентація діяльності бібліотеки на прикладі інноваційних підходів. Bookcrossing в Ужгороді: перспективи та виклики. Дискусія на тему: «Сучасна бібліотека як креативний простір для громади» відбудуться з 15.00 до 16.30.
Позитивний досвід зарубіжних країн щодо адаптації міст для маломобільних верств населення презентуватимуть із 17.00 до 18.30. Одразу після завершення о 18.30 розкажуть про журнал «Унікум» - видання, що популяризує здоровий спосіб життя.
Годинне заняття під відкритим небом «Йога для всіх» проведуть на набережній Ужа біля обласної філармонії. Початок – о 19.00.
О 20-ій стартує публічне обговорення майбутнього громадського простору на локації Майстерні (набережна Незалежності, 6) «Громадський простір – простір для всіх і кожного».
Традиційний вечірній кінопоказ – із 21.00 до 22.00.
Нагадуємо, заходи відбуваються на набережній Незалежності, 6, за винятком окремих, про що вказується в анонсах.
Прес-служба Ужгородської міськради
До теми
- Раз на рік – для всіх: в Ужгороді відбувся щорічний День відкритих дверей у резиденції єпископів
- Ужгород відзначає 1132 річницю з часу першої писемної згадки: цікаві факти про місто
- В Ужгороді ветерани, родини військових та переселенці можуть отримати безоплатні юридичні консультації
- У серпні в Ужгороді народилося 222 немовлят - 103 дівчинки та 119 хлопчиків
- З історії ужгородської школи ім. Масарика: в Ужгороді видрукувані унікальні видання
- Ужгород долучився до всеукраїнської акції «Дзеркало Незалежності»
- Найбільш інстаграмні місця в Ужгороді
- "Потрібна послуга для людей, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом": соціальне таксі працює в Ужгороді
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про потребу в донорах крові усіх груп
- 48 перших класів: в Ужгороді триває підготовка до початку навчання
- Кількість першокласників в Ужгороді зменшилася
- Central Park від SENSAR Development: новий погляд на життя у великому місті
- Ветеранські організації про закон №12414: «Без довіри немає тилу»
- INCLUSIVE-ED4ALL: освіта для всіх і кожного у сільських громадах України та Румунії
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
До цієї новини немає коментарів