Ужгородці неформально поспілкувалися з заступником мера Ігорем Фартушком
Більшість запитань стосувалися транспортної сфери – що планується ближчим часом у місті, які зміни очікувати. Звучало і питання, чи, на думку Ігоря Івановича, добре для міста те, що змінили проїзд транспортними колами в Ужгороді.
«Є Закон України, ми повинні його виконувати. Зараз працюємо над реверсним рухом, щоб зробити ще одну смугу на транспортному мості, але для цього потрібно залучити спеціалістів і провести відповідну експертизу, яка досить дорога. У планах також зробити круговий рух на перехресті вулиць Перемоги-Легоцького, а також облаштувати світлофорне регулювання на в’їзді в місто з боку села Минай», - відповів Ігор Фартушок.
Розповів Ігор Іванович і про те, що активно працюють над залученням грантових коштів на влаштування 5,6 кілометрів велосипедних доріжок, зокрема на набережних міста. Загальне фінансування за грантами співпраці України і Польщі - понад 1 млн. євро, наше місто отримає близько 40 % цієї суми.
«Якщо нам вдасться реалізувати цей проект, то в Ужгороді будуть якісні велосипедні доріжки», - зазначив заступник міського голови.
Джерело: Ужгородська міська рада



До теми
- Знайдіть мене і поверніть. Щонеділі в Ужгороді нагадують про зниклих і полонених військових
- Загадка огорожі кафе-музею «Під замком» в Ужгороді
- 184 малюки народилися в Ужгороді у червні
- Опанувала жестову мову й навчилася шити: історія переселенки з Донеччини Ольги, яка нині проживає в Ужгороді
- Як в Ужгороді тваринам допомагають боротися зі спекою: поради ветеринара
- Наталія Петій-Потапчук: «Національна, народна культура має колосальне значення саме в час війни»
- 18 хвилин між життям і інфарктом: репортаж із операційної Закарпатського кардіоцентру
- Закарпаття змінюється – нові мешканці та підприємства відкривають стратегічні можливості, – підсумки публічного діалогу
- Кава по-закарпатськи. Історія, традиції та бізнес улюбленого напою
- "Люди йдуть в театр за емоціями — ми їм це даруємо", — Рудольф Дзуринець
- «Якою є війна зсередини і що змінилося в Ужгороді»: відверта розмова з Владиславом Товтином
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Інклюзія — це про гідність: Ольга Принцовська про власний досвід та зміни у суспільстві
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- Мар’яна Нейметі: «Ніхто зверху рядків не диктує, в нього є важливіші клопоти»
- Навіть у найважчі моменти ми все одно співаємо, – керівниця театру «Берегиня»
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)

До цієї новини немає коментарів