В Ужгороді відзначили найкращих бухгалтерів Срібної Землі

В Ужгороді відзначили найкращих бухгалтерів Срібної Землі
До їхнього професійного свята — Дню бухгалтера, який традиційно відзначатиметься у неділю, 16 липня.

 

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, присвячене Дню бухгалтера, який щороку відзначається 16 липня. Йшлося про  реформи системи бухгалтерського та податкового обліку у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС, особливості роботи українських бухгалтерів тощо.

Також традиційно до свята на засіданні були нагороджені найкращі бухгалтери Закарпатської області. 

Юрій Сакалош, заступник начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області привітав бухгалтерів з професійним святом: «Бажаю перш за все здоров’я, професійності, відданості свої роботі. Ви служите на благо нашої економіки, роботодавців, допомагаєте їм у нелегкому правовому середовищі. Хочу, щоб ви були наполегливі на своїх переконаннях, що випливають з вимог закону. Ми хочемо жити у правовій державі, де закон повинен бути найвищим».

Марта Волощук, Голова Закарпатського територіального відділення Асоціації платників податків України АППУ додала: «Щороку ми нагороджуємо бухгалтерів підприємств, які забезпечують сумлінну сплату податків уже чимало років». А також особисто привітала з професійним святом та ювілеєм Голову Закарпатського територіального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України» Юлію Кілару.

«Ми дуже високо вас цінуємо та розуміємо усю складність роботи», - сказала Марта Волощук у зверненні до бухгалтерів. – Бажаю терпіння і наснаги, а головне – здоровя. У цій безкінечній зміні законодавства без нього просто неможливо вижити. Але через те і цікавий цей процес. Тільки мудрі люди можуть справитися з такою великою відповідальністю та важливою місією». 

Юлія Кілару, Голова Закарпатського територіального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України» сказала: «Жодна організація не може працювати без бухгалтера, тому вважаю, що наша професія – головна. Ми повинні постійно над собою працювати і підвищувати свій професійний рівень. Адже ми допомагаємо приймати правильні управлінські рішення, виконувати закон і досягати успіху».

Учасники заходу наголосили, що сьогодні бухгалтер одночасно і податковий фахівець, дуже добре знати і юридичну сферу.

За матеріалами Ужгородського прес-клубу

 

14 липня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів