"Скромний" особняк під Ужгородом майже на півтисячі "квадратів" знайшли у новопризначеного прокурора АТО

Новопризначений керівник Військової прокуратури сил АТО Олег Ціцак володіє будинком площею 480 кв. м, двома автомобілями, квадроциклом і байком Harley-Davidson. Ще трьома транспортними засобами він користується по довіреності - повідомляє проект “Декларації”.
Згідно з декларацією за 2016 рік, Олег Ціцак володів спортивним автомобілем BMW M5 2009 р. в., Peugeot 307 2005 р. в., квадроциклом Kawasaki 360 та брендовим мотоциклом Harley-Davidson Night Rod Special. Також прокурор вказав право користування ще одним квадроциклом Yamaha Grizzly, кросовером Nissan Qashqai та причепом для транспортування мототехніки Excalibur S2-1500.


З нерухомого майна Олег Ціцак задекларував будинок площею 480 кв. м у селі Сторожниця поблизу Ужгорода та ¼ квартири у Мукачеві на 90 “квадратів”. Дружина прокурора Людмила Ціцак у 2016 році орендувала 50-метрову квартиру в Польщі.
Окрім цього, із цінного майна військовий прокурор володіє двома дорогими годинниками та гладкоствольною рушницею Merkel DF 65T. 120 тисяч гривень Олег Васильович зберігає готівкою.
На державну службу Олег Ціцак прийшов відразу ж після закінчення університету у 1997 році. З 1997 по 2001 рік він працював помічником голови Закарпатського обласного суду, в 2001-2011 роках - сам вершив правосуддя у міських судах Мукачева та Ужгорода. Як раніше з’ясувала закарпатська правозахисниця Лариса Ступак, службу у Збройних Силах України Олег Ціцак ніколи не проходив, а військове звання “майор юстиції” йому було присвоєне в 2015 році у процесі переатестації. Також у 2014 році він прославився тим, що був затриманий ДАІ за керування автомобілем у нетверезому вигляді.
Джерело: Bihus.info
До теми
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Простір підтримки і відновлення: на Закарпатті допомагають військовим повернути рівновагу
- Імпровізація через емоції: в Ужгороді діє плейбек-театр для підлітків та дорослих
- Кожна дитина важлива - "Дорога життя" в Ужгороді доводить це вже 26 років
- Ужгородці назвали головні проблеми міста та країни в опитуванні ГО «Захист держави»
- Найкращі школи Закарпаття за результатами НМТ. Рейтинг 2025
- Раз на рік – для всіх: в Ужгороді відбувся щорічний День відкритих дверей у резиденції єпископів
- Ужгород відзначає 1132 річницю з часу першої писемної згадки: цікаві факти про місто
- В Ужгороді ветерани, родини військових та переселенці можуть отримати безоплатні юридичні консультації
- У серпні в Ужгороді народилося 222 немовлят - 103 дівчинки та 119 хлопчиків
- З історії ужгородської школи ім. Масарика: в Ужгороді видрукувані унікальні видання
- Фейки та маніпуляції у закарпатських медіа: що робити і чи треба
- Ужгород долучився до всеукраїнської акції «Дзеркало Незалежності»
- Найбільш інстаграмні місця в Ужгороді
- "Книга рекордів України" поповнилась рекордом, у якому брали участь і закарпатці
- "Потрібна послуга для людей, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом": соціальне таксі працює в Ужгороді
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про потребу в донорах крові усіх груп
- 48 перших класів: в Ужгороді триває підготовка до початку навчання

До цієї новини немає коментарів