"Прибульці з планети Геліпуппер" завітають до Ужгорода

Постановка – творча заявка досвідченої актриси театру Лариси Кривчик, яка пробує свої сили в режисурі. Раніше, у 2013 році, нею поставлена вистава "Як їжак і дітвора рятували гусеня", що здобула популярність серед глядачів та присутня в постійному репертуарі "Бавки".
Художник-постановник – Віра Турицька, музику написав Михайло Мільмейстер, аранжував – Павло Мільмейстер. Художник по світлу – Ірина Осокіна.
Протягом 50 хвилин діти дошкільного та шкільного віку зможуть стежити за перипетіями веселих персонажів – інспектора патрульної поліції Степана Степановича Соловейка (арт. Олександр Беліков), дівчинки Юльки (арт. Юлія Чеховська), хлопчика Димки (арт. Дмитро Малий) Кота Мурчика та прибульців із іншої планети з іменами Піпіп, Папап та Пупуп (арт. Лариса Кривчик).
Споглядаючи динамічний оригінальний сюжет, сповнений доброго гумору, приправлений музикою та піснями, малі театролюби водночас приходитимуть до висновку, наскільки важливим є дотримання правил дорожнього руху, адже саме правильній поведінці на дорогах лялькарі намагатимуться весело й ненав'язливо навчити малюків-пішоходів:
Водій і пішохід,
Поводьтеся як слід!
На кожний день і час –
Дорожні правила для вас!
Принагідно колектив висловлює вдячність начальнику патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві, майору поліції Юрію Марценишину і його заступнику Валерію Найману, які здійснили консультативну допомогу та виділили нову форму для вистави.
Отже, в цю неділю, традиційно об 11.00 та 13.00, у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок презентують веселу та пізнавальну новинку – виставу "Прибульці з планети Геліпуппер".
Як доповнення, у фойє театру планується влаштувати також невелику тематичну експозицію стосовно поведінки на дорогах.
Ніна Малишка, театрознавець
До теми
- В Україні зявилась ініціатива щодо надання Дню вишиванки статусу офіційного державного свята
- “Втрачений Ужгород”: про що писали місцеві газети 100 років тому
- Ціновий фон: закарпатський ринок у загальноукраїнській тенденції сезонного підвищення і зниження
- 6 нових прогресивних відділень Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні - до послуг пацієнтів
- Музикант Шандор Шрайнер запрошує сьогодні на ювілейний концерт-бенефіс «Музика мого життя»
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- В Ужгороді подарують вишиванки пораненим військовим
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- В Ужгороді презентували книгу «Карпатські контрасти»: про що вона
- Перевірка овочів та фруктів на вміст нітратів в Ужгороді: чи фіксують у них перевищення рівня токсичності
- Шлях пацієнта: від першого симптому до стентування у кардіоцентрі
- Під час «Сакура фесту» в Ужгороді на військо зібрали понад 1,2 млн грн
- «90% пацієнтів можуть чекати»: як працює кардіохірургія на Закарпатті
- Навчання під звуки скрипки: як в Ужгороді заснували першу в Європі школу для ромів
- Ради ВПО: інструмент впливу чи формальність
- Пече органічний хліб та мріє про власну пекарню: історія переселенки Ірини Стасенко, яка почала нове життя на Закарпатті
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців
- Великдень в Ужгороді: як освячували кошики в храмах міста
- Богдан Андріїв: "Світло Воскресіння Христового – наша віра і сила"

До цієї новини немає коментарів