На Рахівщині сподіваються, що кошти на ліквідацію наслідків буревію надійдуть найближчим часом

Пані Василина – одна з тих, чия хата постраждала від буревію, що пронісся Рахівщиною 17 жовтня. Жінка каже, те, що відбувалось на дворі було схоже на страшний суд. Небо було чорне, а в повітрі літали шматки дахів від сусідніх будинків. Відновити покрівлю жінка старалась якнайшвидше. Каже, з цим зволікали було не можна. Ремонт обійшовся в чималі гроші.
Руйнував потужний вітер і дахи на сусідніх хатах. Десь - частково, а десь – повністю будинки залишились без покрівель. Свої хати люди вже перекрили, а от дерева, які зламав вітер, кажуть, вже не відновити. Деякі дерева вітер виривав з корінням. Пані Олена каже, найбільше шкодує за своїми грушами, які завжди рясно родили. Постраждали від негоди в селі Білин не один десяток родин. Вже наступного після буревію дня тут створили надзвичайну комісію, яка оцінювала суму збитків. Та, чекати на відшкодування від держави у місцевих часу не було, адже синоптики знову прогнозували проливні дощі.
М-студіо
До теми
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Батько написав про полеглого сина: В Ужгороді презентували унікальне видання – книгу «Доброволець»
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- Сьогодні - Вербна неділя
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Стартувала реєстрація на НМТ - на Закарпатті тест складатимуть близько 10 тисяч осіб
- «Атлас» — проєкт, що об’єднує українців задля захисту наших військових
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
- 143 освітяни Закарпаття отримали сертифікат, який засвідчує їх право брати участь в експертній діяльності
- У Закарпатській обласній станції переливання не вистачає крові усіх груп для ЗСУ
- Вузькі стежки, підвісний міст через Тису, кілометр шляху на ношах – такий маршрут долала бригада екстренки на Рахівщині
- Загальнонаціональна хвилина мовчання: в Ужгороді двічі на тиждень проводитимуть акцію пам'яті полеглих Героїв
- На Закарпатті гостра нестача крові з негативним резус-фактором
- Триває аукціон «Купи зустріч – допоможи фронту»
- День відкритих дверей провели в інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» в Ужгороді
- У 128-ій Закарпатській бригаді показали, як бійці проходили психологічне відновлення
- В Ужгороді триває реєстрація учасників виставки-конкурсу «Міс-кіс 2024»
- Закарпатський рибоохоронний патруль нагадує про заборону вилову струмкової форелі
- Виробництво препаратів крові: Biopharma будує завод в Ужгороді й планує ще один в Румунії
До цієї новини немає коментарів