Керманич іномарки в Ужгороді "розмахував" фальшивим посвідченням водія

Сьогодні, 17 березня, під час охорони громадського порядку в Ужгороді на вулиці Коритнянській інспектори сектору превенції Мукачівського відділу поліції зупинили водія машини марки «Renault». При перевірці документів поліцейські з’ясували, що водійське посвідчення, яке надав для перевірки чоловік, має явні ознаки підробки. 27-річний мешканець обласного центру походження документу пояснити не міг.
На місце події прибули поліцейські слідчо-оперативної групи, які вилучили посвідчення водія для перевірки його походження.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за част.1 ст.358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів). Вилучений документ направили на дослідження експертам. Слідство у справі триває.
Джерело: Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Завтра Ужгород попрощається із полеглим Героєм
- В Ужгороді перевіряли готовінсть Пунктів незламності
- 48 митців і працівників культури Ужгорода стали переможцями міської премії за досягнення у галузі культури і мистецтва
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- В Ужгороді викрито схему продажі фіктивних іспитів на посвідчення водія: прокуратура повідомила про підозру трьом працівникам автошколи
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
- Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
- Завтра, 27 жовтня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Павлом Саєнком
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відбудеться ювілейна виставка робіт ветерана Сергія Лендєла
- Пам'ять жертв Угорської революції проти комуністичної диктатури вшанували в обласному центрі Закарпаття

До цієї новини немає коментарів