Чотири з восьми крадіжок поліцейські Закарпаття розкрили за лічені години

4 з них поліцейським вдалося розкрити за лічені години.
Всього за кілька годин дільничні офіцери поліції Іршавщини розшукали підозрюваного в двох крадіжках. Затриманий 38-річний житель села Білки обікрав свою сусідку та ще одну односельчанку. Із гаражного приміщення 42-річної жінки підозрюваний виніс бензопилу та шліфувальну машинку, а з підсобного приміщення будинку 73-річної пенсіонерки — 4 упаковки шурупів. Викрадене майно поліцейські повернуть власницям. За вказаними фактами слідчі Іршавського відділення поліції відкрили кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.


Менш ніж за добу Берегівські правоохоронці розкрили крадіжку телефонного кабелю довжиною 250 метрів. Поліцейські провели розслідування, встановили особи підозрюваних, та з’ясували, що злочин скоїли двоє хлопців із села Фанчиково. Підозрювані віком 18 та 16 років проживають по-сусідству. Речовий доказ правоохоронці вилучили. Обставини справи з’ясовують слідчі.

.jpg)
Одразу ж після скоєння злочину двох підозрюваних затримали Виноградівські поліцейські. 40-річний місцевий мешканець разом зі своїм 17-літнім сином викрали підкладки до недіючої залізничної колії. Викрадені речі правоохоронці вилучили.
Завдяки роботі дільничних офіцерів та працівників групи реагування патрульної поліції села Верхнє Водяне, що на Рахівщині, майже одразу після скоєння злочину затримали підозрювану в крадіжці телефону. Потерпілий, 52-річний місцевий житель, розповів поліцейським, що залишив мобільний на підзарядці на порозі будинку. Цим скористалася його односельчанка. Речовий доказ у підозрюваної в крадіжці 32-річної жінки вилучили та повернуть власнику.
Працівники Ужгородського відділу поліції затримали двох підозрюваних у крадіжках золотих виробів та водяних насосів. Працівники поліції встановили, що до крадіжки золотого ланцюжка у мешканки Ужгорода причетна 18-річна жителька села Ірлява. Правоохоронці отримали доказові свідчення та відкрили кримінальне провадження.
Також ужгородські поліцейські затримали 44-річного жителя Сваляви, який підозрюється у викраденні водяних насосів у мешканця обласного центру.
А у Сваляві поліцейські затримали раніше судимого за крадіжку 31-річного жителя села Черник. Чоловік підозрюється у викраденні пульверизатора, що належить його 62-річній односельчанці. Слідство у справах триває.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Ужгородська регата повертається: благодійний сплав допоможе зібрати кошти на підтримку війська
- В Ужгороді попрощалися із 43-річним Захисником Олегом Матвієнком
- Трагедії вдалося запобігти: в Ужгороді патрульні врятували жінку, яка намагалася накласти на себе руки
- В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм
- Ужгород завтра, 17 липня, прощатиметься із полеглим захисником Олегом Матвієнком
- Завершено розслідування: закарпатець, який викрав жінку з дитиною та стріляв у поліцейських, постане перед судом
- В Ужгороді зупинили водія, вміст алкоголю в якого більш ніж у 16 разів перевищував допустимий рівень
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, причетного до пограбування у місцевому магазині
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Української державності
- У Чопі потяг смертельно травмував чоловіка: поліція з'ясовує обставини
- Поліція Мукачівщини розслідує аварію, в якій травмовано малолітню дівчинку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Перевищив допустиму норму алкоголю майже у 12 разів: в Ужгороді склали протокол на водія
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Берегівщині
- В Ужгороді під час «Мелодій над Ужем» збирали кошти на лікування 7-річного Олежика Ригана
- Карантин для ясенів: в Ужгороді через шкідника зрізають та утилізовують дерева
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- Сьогодні Ужгород провів в останню земну дорогу 44-річного солдата Василя Мартина
- На Закарпатті судитимуть майстра лісозаготівель за розтрату деревини на Рахівщині

До цієї новини немає коментарів