На Закарпатті пішов з дому й не повернувся 15-річний Дмитро Химишинець

До поліції Мукачівщини із заявою про зникнення сина звернувся 42-річний мешканець села Макарево Мукачівського району. Чоловік повідомив, що його неповнолітній син Дмитро Химишинець ще 5 квітня пішов з дому і досі не повернувся. Над пошуками 15-річного працює поліція Мукачівщини. Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, востаннє бачили хлопця 14 квітня у Хусті, за місцем проживання його колишнього однокласника.
Особливі прикмети: зріст 165 сантиметрів, худорлявої тілобудови, волосся світло-русе, очі сірі. На чолі має невеликий рубець. Був одягнений у сіру куртку, сині джинси та сині кросівки.
Поліція з проханням звертається до всіх, кому відоме місцеперебування неповнолітнього Дмитра Химишинця: повідомте про це до відділку поліції, або за телефоном «102».
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У травні закарпатські патрульні розшукали 7 водіїв, які залишили місце ДТП
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- Семеро випускників Мукачівського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- Голова громадської організації за гроші переправляв чоловіків за кордон – поліція затримала організатора та його спільницю
- Чотирьох бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття нагородами відзначив Міністр МВС
- Зловмисник, який утримував у заручниках дружину та дитину, – 37-річний ужгородець-рецидивіст. Деталі від правоохоронців
- Спецоперація КОРДу в Ужгороді: поліція затримала озброєного чоловіка, який тримав у заручниках дружину та 5-річну дитину
- Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смертельної аварії у Виноградові
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у торгівлі бойовими гранатами
- На Хустщині внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст – поліція розслідує справу
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Суд відправив під варту ужгородку, яка торгувала метамфетаміном: застава – мільйон гривень
- Збувала метамфетамін у під’їздах багатоповерхівок: в Ужгороді поліція затримала наркоторговку
- В Ужгороді затримали водія під дією наркотиків: при собі він мав заборонені речовини
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці

До цієї новини немає коментарів