Жахлива смерть на нічному шосе в Закарпатті

Вночі 7 травня, о 01:12 год., у селі Гать Берегівського району сталася автопригода за участі пішохода. Правоохоронці попередньо з’ясували, що водій, імовірно, автомобіля «Hyundai», вчинив наїзд на 26-річного місцевого мешканця і втік з місця пригоди. Від отриманих травм пішохід помер.
За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого.
Наразі призначено низку експертиз, з’ясовуються обставини події. Поліція вживає заходів для встановлення особи водія, причетного до дорожньої пригоди та місцезнаходження транспортного засобу, ймовірно, марки «Hyundai» срібного кольору. Введено план «Перехват».
Поліція звертається до громадян, які володіють будь-якою інформацією про обставини цієї дорожньо-транспортної пригоди або відносно осіб, що причетні до її скоєння, прохання повідомити на оперативну лінію «102».
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- На Закарпатті інспектори зафіксували у перевізника рекордну відсутність необхідних документів для пасажирських рейсів
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана
- Забруднення земель на понад 15 млн грн: на Закарпатті поліція повідомила про підозру посадовцю лісохімічного підприємства
- Суд взяв під варту трьох підозрюваних у нападі на військовослужбовців ТЦК та СП на Ужгородщині
- Поліція Ужгородщини затримала осіб, причетних до нападу на військовослужбовців ТЦК та СП
- На Рахівщині поліція затримала чоловіка, причетного до торгівлі наркотиками
- Повний пакет послуг із перевезенням у багажнику: на Ужгородщині поліція викрила двох переправників військовозобов’язаних
- За 7000$ до Румунії: поліція Мукачева затримала підозрюваного у переправленні чоловіків через кордон

До цієї новини немає коментарів