Зниклі на кордоні Закарпаття двоє юних нелегалів знайшлися у сусідів-угорців

Як повідомлялося раніше, сьогодні вранці прикордонники відділу «Саловка» Чопського загону спільно з угорськими колегами завадили незаконному перетину державного кордону групою нелегальних мігрантів, попередньо, громадян Афганістану.
У результаті спільних скоординованих дій 7 чоловіків та 3 жінки, яких переправляли човном через річку Тиса, вдалось затримати лише на угорському боці. Водночас, правоохоронці встановили, що під час переміщення іноземців через річку 2 особи впали в воду. У зв’язку з цим, було негайно вислано додаткові прикордонні наряди по перевірці берегової відмілини.
На цей час спільний українсько-угорський патруль виявив двох зниклих афганців, які перебували неподалік від вказаного іноземцями місця випадіння з човна. Їм надали необхідну медичну допомогу та сухий одяг.
Наразі затримані перебувають на території Угорщини. Протягом декількох наступних годин планується передача групи нелегалів українській стороні, інформує Держприкордонслужба.
До теми
- На Берегівщині службовий пес розшукав 89-річну бабусю, яка пішла до лісу по гриби та заблукала
- Пішов по гриби та заблукав: на Рахівщині поліцейський кінолог разом з рятувальником всю ніч шукали пенсіонера
- Поліцейський службовий собака розшукав у лісі на Іршавщині заблукалу жінку
- На Рахівщині службовий пес поліцейських допоміг розшукати жінку, яка загубилася в лісі, збираючи гриби
- Богдан Андріїв підписав угоду про співпрацю Ужгорода із угорським Обуда-Бекашмедьєром
- Триває ремонт під'їзної дороги до пункту пропуску «Чоп (Тиса) – Захонь»
- До уваги подорожуючих! Через негоду сьогодні, 8 липня, тимчасово призупинено роботу пункту пропуску «Дзвінкове – Лонья»
- Пік відпусток - пік черг: суттєво збільшилися черги на кордонах із Угорщиною та Словаччиною
- На кордоні зі Словаччиною затримали іноземця, що чагарниками пробирався в Україну
- До уваги водіїв та подорожуючих! КПП «Ужгород- Вишнє-Нємецьке» та «Чоп-Захонь» працюють у звичному режимі, заплановані роботи перенесли
- Оперативне реагування: в Ужгороді патрульні швидко знайшли зниклого юнака із вадами здоров'я
- Прикордонники знову виявили потопельника у Тисі: це вже 46-й випадок
- На Рахівщині триває будівництво гірського пошуково-рятувального відділення
- На кордоні зі Словаччиною затримали двох азійців
- Прикордонники виявили вранці потопельника у Тисі
- До Закарпаття за сприянням ЄОТС ТИСА прибула чергова партія гуманітарної допомоги з Нідерландів
- До уваги подорожуючих! Завтра зранку тимчасово не працюватиме КПП «Лужанка – Берегшурань!
- До відома громадян, які планують закордонні поїздки в Угорщину: сьогодні знову на кілька годин призупинять роботу ПП «Косино»
- Дві громадянки Індії порушили правила перебування в Україні - іноземок виявили в Ужгороді
- Зниклу 5 днів тому 66-річну ужгородку знайшли живою, зараз нею опікуються медики - деталі від медиків та правоохоронців

До цієї новини немає коментарів