Публічний форум в Ужгороді присвятять обговоренню міського Плану дій сталого енергетичного розвитку

Публічний форум в Ужгороді присвятять обговоренню міського Плану дій сталого енергетичного розвитку
Цей захід відбудеться у п’ятницю, 11 травня, у культурно=історичному центрі "Совине гніздо". Початок об 11.00.

 

Ужгород – перше розумне та енергоефективне місто Закарпаття! Про те, як досягти цієї мети і які кроки у цьому напрямку вже зроблено Ужгородською міською владою, говоритимуть під час громадського обговорення Плану дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) міста Ужгорода на публічному Форумі.

У 2016 році рішенням № 304 Ужгородської міської ради місто Ужгород приєдналось до Європейської ініціативи – Угода мерів стосовно Енергії та Клімату. Це був знаковий крок для подальшого розвитку міста. Ставши підписантом Угоди мерів, місто стало членом особливого «клубу» міст світу, яке задекларувало досягнути свою мету – стати розумним, комфортним, енергоефективним та дружнім до людей і природи містом.

У 2017 році, виконуючи зобов’язання, взяті підписанням Угоди мерів, міська влада зробила послідовні кроки у сфері енергоефективності та сталої енергетики, зокрема розпочала процес розробки Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста.

План дій сталого енергетичного розвитку міста Ужгорода розроблено групою експертів протягом 2017-2018 років. Саме цей документ стане основним стратегічним документом розвитку міста у сфері сталої енергетики до 2030 року. Протягом цього часу місто бере на себе зобов’язання скоротити викиди парникових газів на 30% та адаптувати місто до негативних впливів глобальних змін клімату. Цей План стосуватиметься енергомодернізації житлової сфери міста, бюджетних установ, транспорту, вуличного освітлення, сфери обслуговування та промисловості.

На Форумі кожен учасник зможе задати своє питання експертам чи продискутувати той чи інший пункт документу.

Програма Форуму включатиме:

1. Вступне слово заступника міського голови Ігоря Фартушка

2. Презентацію ПДСЕРу експертів Дмитра Сакалюка та Андрія Мартинюка

3. Дискусії

Організатор: Ужгородська міська рада

Партнери: ГО «Екосфера»

 

10 травня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів