Ужгород сьогодні прибирають від сміття, косять траву, обрізають дерева, приводять до ладу вуличне освітлення

Косять траву: у Ротарі-парку, на схилі Ужа від набережної Незалежності, на вулиці Митній («УжАгромікс»); вулиці Собранецькій (КШЕП); на проспекті Свободи, набережній Незалежності, площі Олександра Пушкіна («АВЕ-Ужгород»); вулицях Возз'єднання, Миколи Бобяка, Тиводара Легоцького («Прибиральник Плюс»); Василя Комендаря («УжБудСервіс»); на Пагорбі Слави і кладовищі Кальварія (УККП).
Також підприємство «УжАгромікс» прибирає схили річки, вранці обрізали сухі гілки із ясена Масарика. Працівники КП «КШЕП» уночі проводили механізоване прибирання вулиць, чистять зливоприймачі вуличної стічної каналізації на вулиці Собранецькій (від школи №4 до вулиці Кошицької) і на вулицях Івана Анкудінова – Руській. На перехресті вулиць Марії Заньковецької – Олексія Бестужева–Рюміна ремонтують світлофор.
Фірма «АВЕ-Ужгород» ліквідовує несанкціоновані звалища за адресами: вулиця В’ячеслава Чорновола, Тиводара Легоцького, 18,46,76, Олександра Богомольця,14, Федора Достоєвського, 20, провулок Алішера Навої, на перехресті 8 Березня – Михайла Грушевського. «УжБудСервіс» забирає стихійні смітники з вулиць Павла Пестеля, Василя Сурикова, Минайської, провулку Залізничного. Двірники усіх комунальних підприємств і обслуговуючих компаній проводять прибирання на своїх дільницях.
Продовжується капітальний ремонт площі Шандора Петефі (бруківка, щебеневі основи); тротуарів на вулиці Юрія Гагаріна (щебеневі основи, бордюри, ФЕМ-плитка); вулиці Перемоги (щебеневі основи, бордюри); Марії Заньковецької (бордюри, щебеневі основи на тротуарах, ФЕМ-плитка). Триває також реконструкція вулиці Олександра Можайського – уночі закінчили робити нижній шар асфальту на одній ділянці, на іншій - на відрізку від 8 Березня до Минайської - продовжують встановлювати щебеневі основи.
Джерело: Ужгородська міськрада у ФБ
До теми
- Найкращі школи Закарпаття за результатами НМТ. Рейтинг 2025
- Раз на рік – для всіх: в Ужгороді відбувся щорічний День відкритих дверей у резиденції єпископів
- Ужгород відзначає 1132 річницю з часу першої писемної згадки: цікаві факти про місто
- В Ужгороді ветерани, родини військових та переселенці можуть отримати безоплатні юридичні консультації
- У серпні в Ужгороді народилося 222 немовлят - 103 дівчинки та 119 хлопчиків
- З історії ужгородської школи ім. Масарика: в Ужгороді видрукувані унікальні видання
- Ужгород долучився до всеукраїнської акції «Дзеркало Незалежності»
- Найбільш інстаграмні місця в Ужгороді
- "Потрібна послуга для людей, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом": соціальне таксі працює в Ужгороді
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про потребу в донорах крові усіх груп
- 48 перших класів: в Ужгороді триває підготовка до початку навчання
- Кількість першокласників в Ужгороді зменшилася
- Central Park від SENSAR Development: новий погляд на життя у великому місті
- Ветеранські організації про закон №12414: «Без довіри немає тилу»
- INCLUSIVE-ED4ALL: освіта для всіх і кожного у сільських громадах України та Румунії
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
До цієї новини немає коментарів