Чим сьогодні зайняті комунальні та міські служби м.Ужгород?

«УжАгромікс» косить схили набережних Незалежності та Ботанічної, транспортні кола Богдана Хмельницького та Дружби Народів, підстригає живопліт на Київській набережній.
На своїх дільницях проводять прибирання двірники КП «КШЕП», ТОВ «Управління житлом», «Прибиральник Плюс» та ТОВ «АВЕ-Ужгород». Крім того, «АВЕ» забирає стихійні сміттєзвалища на вулицях В’ячеслава Чорновола, Тиводара Легоцького, 18,76, Юрія Гойди, Руській, Підградській, продовжує покоси на проспекті Свободи, площах Пушкіна та Корятовича, вулицях Небесної Сотні, Дмитра Менделєєва, Юлія Ставровського-Попрадова, братів Бращайків, Івана Крилова. Працівники «Прибиральник Плюс» косять траву на вулиці Миколи Бобяка та Тиводара Легоцького, працівники УККП – на кладовищі «Кальварія».

Продовжується капітальний ремонт площі Шандора Петефі (бруківка, щебеневі основи); тротуарів на вулиці Юрія Гагаріна (щебеневі основи, бордюри, ФЕМ-плитка); вулиці Перемоги (щебеневі основи, бордюри); Марії Заньковецької (бордюри, щебеневі основи на тротуарах, ФЕМ-плитка); триває також реконструкція вулиці Олександра Можайського (на відрізку від 8 Березня до Минайської продовжують встановлювати щебеневі основи. У рамках реконструкція перехрестя вулиць Перемоги-Тиводара Легоцького з влаштуванням кругового руху роблять верхній шар асфальтобетонного покриття. Проводять капітальний ремонт внутрішньоквартальних територій на вул. Дмитра Георгієва, 19 (колишня Котовського), вул. Михайла Салтикова - Щедріна,36/17,38,38а, вул. Поліни Осипенко,16.

Також КП «КШЕП» вночі механізовано прибирав вулиці, сьогодні ремонтує дорожнє покриття на вулиці Перемоги ін'єкційно-струменевим методом.
Джерело: Ужгородська міська рада у ФБ
До теми
- Не просто послуги, а справжня турбота: в Ужгороді відкриється новий салон догляду за домашніми улюбленцями
- "Стала набагато простішою": як змінилася процедура оформлення відстрочок від мобілізації з 1 листопада
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Простір підтримки і відновлення: на Закарпатті допомагають військовим повернути рівновагу
- Імпровізація через емоції: в Ужгороді діє плейбек-театр для підлітків та дорослих
- Кожна дитина важлива - "Дорога життя" в Ужгороді доводить це вже 26 років
- Ужгородці назвали головні проблеми міста та країни в опитуванні ГО «Захист держави»
- Найкращі школи Закарпаття за результатами НМТ. Рейтинг 2025
- Раз на рік – для всіх: в Ужгороді відбувся щорічний День відкритих дверей у резиденції єпископів
- Ужгород відзначає 1132 річницю з часу першої писемної згадки: цікаві факти про місто
- В Ужгороді ветерани, родини військових та переселенці можуть отримати безоплатні юридичні консультації
- У серпні в Ужгороді народилося 222 немовлят - 103 дівчинки та 119 хлопчиків
- З історії ужгородської школи ім. Масарика: в Ужгороді видрукувані унікальні видання
- Фейки та маніпуляції у закарпатських медіа: що робити і чи треба
- Ужгород долучився до всеукраїнської акції «Дзеркало Незалежності»
- Найбільш інстаграмні місця в Ужгороді
- "Потрібна послуга для людей, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом": соціальне таксі працює в Ужгороді
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про потребу в донорах крові усіх груп

До цієї новини немає коментарів