Купили дитині вудочку? Поясніть правила безпечного поводження з нею поблизу ліній електропередач!

Купили дитині вудочку? Поясніть правила безпечного поводження з нею поблизу ліній електропередач!
Чимало батьків захоплюється риболовлею і залучають до цього хобі свох дітей. Для цього купують їм сучасні вудочки. При цьому забувають, що потрібо навчити дитину правилам безпеки!

 

У прес-службі ПрАТ "Закарпаттяобленерго" вкотре наголошують закарпатцям про правила безпечного поводження на природі поруч із лініями електропередач:

"Нагадаємо: сучасні вудки виробляються із вуглепластику – матеріалу, який є провідником електричного струму. Підвищена вологість поблизу водоймищ створює небезпеку для життя навіть при наближенні до дротів діючої електролінії, а дотик до дротів неминуче призводить до смертельної травми.

Якщо Ви подарували вудочку дитині, обов’язково поясніть їй правила поведінки поблизу ЛЕП. Юні рибалки, захоплені риболовлею, можуть забути про обережність. Якщо Ваша дитина зібралась на риболовлю, поясніть їй прості правила електробезпеки, небезпечність наближення до електричних мереж (розподільних пунктів, трансформаторних підстанцій, ліній електропередачі). Нагадайте, що на всіх енергетичних об’єктах розміщені знаки, що попереджають про небезпеку ураження електричним струмом.

Також смертельно небезпечною може бути риболовля в грозу, особливо в охоронних зонах ЛЕП. Вудка, яка є провідником струму, може акумулювати електричні заряди, та притягувати удар блискавки.

«Обережно! Проводи ЛЕП під напругою! Ловити рибу заборонено!», «Не влізай! Уб’є!» - це не просто слова, а знаки, що попереджають про реальну небезпеку, ігнорування яких може привести до смертельних наслідків.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до всіх мешканців з проханням бути уважними на відпочинку під час риболовлі та дотримуватися простих правил:

• На риболовлі будьте уважними самі та нагадуйте іншим рибалкам про небезпеку поблизу ЛЕП!

• Уникайте вилову риби в охоронних зонах електричних мереж, під проводами повітряних ліній електропередач!

• Дотримуйтеся вимог попереджувальних та заборонних плакатів, якими позначені місця заборони риболовлі в охоронних зонах повітряних ліній електропередач!

Будьте обережні! Бережіть своє життя та життя своїх ближніх! ПрАТ «Закарпаттяобленерго» бажає вам лише гарних подій у житті!"

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

29 квітня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів