Лісівники на Закарпатті запрошують на екскурсію – почути рев оленя

Лісівники на Закарпатті запрошують на екскурсію – почути рев оленя
Працівники ДП “Великобичківське ЛМГ” вперше організовують акцію в рамках якої запрошують бажаючих почути рев оленя благородного. Відпочити в мисливських та лісових будинках, пройтися лісовими стежками, відвідати безмежні простори відкритих полонин.

 

Побачити красиві незабутні краєвиди. Кінець вересня в Карпатах панує справжня золота осінь. Лагідне сонце, яке в міру зігріває своїм теплом кольорові схили полонин.

ДП “Великобичківське ЛМГ” складається з 8-ми лісництв. Костилівське (Д), Лужанське, Кос.Полянське, ім..Томащука, Середньоріцьке, Коб.Полянське, Щербіловське, Верхньоводянське.

Акції триватимуть до кінця жовтня щорічно.

Реєструватися потрібно заздалегідь в адмінбудівлі ДП “Великобичківське ЛМГ” за адресою Закарпатська область, Рахівський район, селище Великий Бичків, вулиця Промислова 39, у робочі дні з 8.00 до 17.00 к.ч.. Контактна особа головний мисливствознавець Тафічук В.М. тел. 3-33-04; моб. 0673123201.

Екскурсія може бути проведена в світлу пору доби: з ранку 8.00 до 19.00, або терміном на добу з ночівлею у мисливських будинках.

Вартість екскурсії денна – 570 грн.

Вартість екскурсії з ночівлею – 1080 грн.

Прес-служба ЗОУЛМГ

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

24 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів