Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради Ужгородської міськради: що обговорили?

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради Ужгородської міськради: що обговорили?
На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Ужгородської міської ради днями розглянули чотири проєкти детальних планів територій.

 

Так, детальні плани: території, обмеженої вул. Іспанською, Собранецькою та територією аеропорту; території, обмеженої вулицями Капушанською, Федора Достоєвського, Марії Заньковецької, Тиводара Легоцького; території, обмеженої вулицями Володимира Погорєлова, Марії Заньковецької, Федора Достоєвського, Капушанською; території, обмеженої вулицями Михайла Грушевського, Марії Заньковецької, Володимира Погорєлова, Капушанською взяли за основу, розробники мають доопрацювати проєкти та подати їх на повторний розгляд архітектурно-містобудівної ради.

Також під час засідання розглянули два концепт-проекти: реконструкції з розширенням громадської будівлі на пл. Жупанатській, 12 та багатоквартирного будинку із вбудованими комерційними приміщеннями на вул. Олександра Митрака, біля «Ювентусу». Члени архітектурно-містобудівної ради відхилили концепт-проект реконструкції на пл.Жупанатській, другий рекомендували доопрацювати і подати на повторний розгляд.

Пресслужба Ужгородської міської ради

 

31 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів