В Ужгороді засідала комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту

В Ужгороді засідала  комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту
Члени комісії, зокрема, рекомендували вжити заходів щодо демонтажу на лівих бічних сторонах автобусних зупинок об’єктів зовнішньої реклами (сіті-лайтів), погодили нанесення дорожньої розмітки на пішохідних переходах на вул. Станційній (червоною та білою фарбами) та облаштування дорожніх знаків «Дати дорогу» та «Головна дорога» на вулицях, які виходять на Київську набережну.

 

Відмовила комісія в облаштуванні обмежувачів паркування на вул. Михайла Лучкая, 5/1 та обмежувачів руху у дворі будинку № 55 на пр. Свободи, не погодили й прохання щодо заїзду в центральну пішохідну частину міста до 11.00 (визначений час з 05.00 год – 08.00 год та з 09.00 год – 10.00 год).

За дорученням комісії департамент міського господарства має демонтувати дорожні знаки «Стоянка заборонена» та «Автобусна зупинка» на пл. Шандора Петефі, 18, а також облаштувати обмежувачі руху («боларди») на тротуарі на вул. Олександра Бородіна, 22.

На доопрацювання відклали питання щодо збільшення тривалості роботи до 22.00 світлофорного об’єкту на розі вул. Михайла Грушевського – Марії Заньковецької, розгляд колективного звернення про внесення змін в організацію дорожнього руху на вул. Минайській відклали на виїзне засідання.

Крім того, комісія рекомендувала управлінню патрульної поліції вжити заходів щодо дотримання водіями правил дорожнього руху, зокрема дорожніх знаків «Стоянка заборонена» та «Зупинка заборонена» вдовж автобусного маршруту №18, особливо в зимовий час.

 

31 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів