ТОП місць в НПП «Синевир», які необхідно відвідати саме весною

ТОП місць в НПП «Синевир», які необхідно відвідати саме весною
Національний природний парк «Синевир» оприлюднив назвав п'ять своїх найцікавіших локацій, які варто відвідати саме весною.

 

На календарі вже березень, а це означає, що пора відкривати туристичний сезон і рушати у весняну подорож національними природними скарбами.

1. Першоцвіти — у другій половині березня можна побачити дивовижне цвітіння крокусів та підсніжників на теренах Синевирського національного парку. Шафран Гейфеля в окремих місцях фіолетовим килимом вкриває великі площі землі. У селі Колочава місце масового цвітіння шафрану назвали Долиною крокусів.

2. Озеро Синевир (Морське око) — одне з семи природних чудес України, весною топить свій острівок-зіницю у темно-зелених водних хвилях. Озеро стає повноводним за рахунок талих снігів, що стрімкими потоками спускаються з гір, а площа його збільшується до 7 га.

3. Водоспад Білий звір також саме навесні стає бурхливим і несеться вниз до річки Тереблі з великою швидкістю та гуркотом. Холодна вода падає зі скелястого схилу гори, з-поміж смерек і буків, переливаючись по камінню, перетворюється в біле шумовиння, створюючи неперевершену красу.

4. Бурі ведмеді у Реабілітаційному центрі НПП «Синевир» прокидаються від сну з першими весняними промінцями. Після довгого відпочинку, вони активно починають шукати їжу, згуртовуючись біля місць годівлі й з ведмежим апетитом кидаючись на наїдки. Життя у вольєрі активізується, а туристи із задоволенням спостерігають за вибриками клишоногих.

5. Весняний ліс особливо ошатний і світлий. А яке задоволення і користь від прогулянок поміж кронами з молодими листочками! Повітря перенасичене киснем, все оживає, співає, наповнює енергією, здоров’ям… Разом із природою прокидається і жага до життя.

НПП "Синевир"

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

04 березня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів