Закарпатських освітян запевняють: на карантині середній посадовий оклад зберігається

Закарпатських освітян запевняють: на карантині середній посадовий оклад зберігається
За педагогічними працівниками та всіма іншими працівниками навчальних закладів середній посадовий оклад зберігається. Про це сьогодні на брифінгу в Закарпатській ОДА повідомила начальниця департаменту освіти і науки Ганна Сопкова.

 

За педагогічними працівниками та всіма іншими працівниками навчальних закладів середній посадовий оклад зберігається. Не фінансують тільки тих працівників закладів освіти, які працюють сумісниками, бо їм нараховується зарплата за фактично вичитані години. Про це доведено всім інформацію, – повідомила Спокова.

"Міносвіти видало наказ, де вказані чітко дії керівників та працівників закладів освіти. Це означає, що за наказом кожного керівника передбачений гнучкий режим роботи. Працівники педагогічні можуть працювати дистанційно, але це не забороняє керівникові закладу складати гнучкий графік роботи. Технічні працівники теж працюють за гнучким закладом, щоб забезпечити функціонування закладів (обігрів, охорону тощо теж треба виконувати)". 

«Люди не винні, вони не можуть перебувати на робочому місці через ситуацію, яка загрожує їх життю та здоровою», - додала Сопкова.

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів