Закарпатці з початку року купили нових авто на 8 млн доларів

Закарпатці з початку року купили нових авто на 8 млн доларів
У першому кварталі 2020 року в Ужгороді та Закарпатській області придбали 300 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала понад $28 тис.

 

Сума витрат у січні-березні в регіоні склала $8 млн. Найпопулярнішою маркою було Renault, яких зареєстрували яких зареєстрували 86 авто на суму $1,2 млн без врахування вартості додаткового обладнання. Також попитом користувалися Toyota і Skoda, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестелером на Закарпатті був кросовер Renault Duster. Крім нього були популярними Kia Sportage і Toyota RAV4.

Серед зареєстрованих авто 26% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм двигуна становив понад 1,9 тис сантиметрів кубічних.

Загалом у першому кварталі 2020 року в Україні зареєстрували 20 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тис. Сума витрат у січні-березні склала $560 млн. Найпопулярнішою маркою в Україні було Renault, яких зареєстрували 3,5 тис авто. Минулого місяця через введення карантину в Україні продажі знизились на 16%, якщо порівнювати із березнем 2019 року.

Нагадаємо, у лютому в Ужгороді та Закарпатській області придбали 110 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $29 тис.

Прес-служба RST.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

15 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів