Майже 200 фур: до КПП "Тиса" на Закарпатті — 9-кілометрова черга

Майже 200 фур: до КПП "Тиса" на Закарпатті — 9-кілометрова черга
Майже 200 водіїв вантажівок стоять у черзі до КПП "Тиса" на українсько-угорському кордоні. Такі дані станом на 13-ту годину Суспільному повідомила речниця Чопського загону Олена Трачук.

 

Зранку 28 червня фури були від пункту пропуску і до села Тийглаш Ужгородського району. Це близько 9-ти кілометрів. Аби перетнути кордон, водії фур очікують декілька діб.

 

"Третя доба почалася, як я стою у черзі. Це повинно вирішуватися на державному рівні, а не так, щоб стали два водії, побалакали та й все. Вчора водії їздили і зустрічною смугою, і задом, і передом — як хочеш. Обганяли так, що можуть людину забити і не спитають, як звати навіть. На кордоні з Польщею ще крутіше: можна стояти, коли їдеш додому, навіть 5-6 діб", — розповів Суспільному водій вантажівки Віктор.

За словами речниці Чопського прикордонного загону, є кілька причин збільшення черг до КПП "Тиса": "Це пов'язано із завершенням року, коли перевізники намагаються виконати свої домовленості. Також на це впливає ретельна перевірка вантажів з боку суміжних служб, у тому числі й угорської. Також ситуація, зазвичай, стає такою, коли на вихідні Угорщина обмежує в'їзд вантажних автомобілів на свою територію. Оформляють, але в обмежених кількостях. У них згідно з законодавством обмежується пересування дорогами, автошляхами ватнажних транспортних засобів у вихідні дні", — повідомила Олена Трачук.

Суспільне Закарпаття

 

28 вересня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів