Ужгородський міський голова зустрівся з координаторкою системи ООН та головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні

Ужгородський міський голова зустрівся з координаторкою системи ООН та головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні
На Закарпатті перебувають на Закарпатті з ознайомчим візитом координаторка системи ООН в Україні Оснат Лубрані (CША) та голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотто Сільвандер.

 

Пані Лубрані розповіла, що координує роботу ООН в Україні, а також є гуманітарним координатором щодо подій на сході нашої держави. Зазначила, що вже 2 роки на посаді, але досі не була в нашому регіоні, певною мірою спонукала до поїздки епідемія COVID-19, яка змусила змінити пріоритети та підходи. Закарпаття було цікавим їй як найменша область, де найбільше різноманіття – проживають найбільше національностей, область сусідить із найбільшою кількістю держав Європейського Союзу.

Гостя акцентувала, що події на сході наштовхують на думку: різноманіття іноді розділяє, тому на Закарпатті її цікавлять не лише існуюча та перспективна співпраця, а й ситуація з дотриманням прав людини, інклюзією, питання ромської громади, навчання для представників національних меншин.

Міський голова Богдан Андріїв наголосив, що з питаннями навчання представників нацменшин, полікультурністю загалом – проблем немає, працюють щодо інтеграції в суспільство із ромською громадою.

«Наше завдання – належне медичне забезпечення та освіта для ромських дітей, щоб вони вчилися в школі, здобували фах, – сказав Богдан Євстафійович. – Ці та інші питання вирішуємо, зокрема, і через діалог із ромськими лідерами, які входять до Координаційної ради, у міській раді двоє депутатів представляють інтереси цієї громади».

 

За підсумками спілкування представниця ООН відзначила, що для них важливе налагодження співпраці з муніципалітетами, мало хто на місцях так серйозно, як в Ужгороді, намагається через конструктивний діалог вирішувати питання ромського населення. Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сільвандер зазначила на зустрічі, що ознайомлюється з перспективами для співпраці ЮНІСЕФ з Ужгородом та регіоном.

Ужгородська міська рада

 

29 вересня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів