Папір з листя, який винайшов закарпатець, запустили у промислове виробництво (ФОТО)

Папір з листя, який винайшов закарпатець, запустили у промислове виробництво (ФОТО)
Про це закарпатський винахідник Валентин Фречка повідомив в соцмережі Facebook.

 

Ще будучи школярем він разом з вчителем придумали технологію виготовлення паперу з опалого листя. З цим відкриттям він переміг на олімпіаді в США.

Науковець розповідає, що розвиваючи проєкт RE-leaf PAPER в Україні, адже він зіштовхнувся із низкою проблем, зокрема із відсутністю виробничих потужностей, які б дали змогу переробити опале листя на волокно у промислових масштабах.

Зараз Житомирський картонний комбінат розпочав промислове виробництво першого в світі паперу з опалого листя за технологією Валентина Фречки.

"Ми це зробили, і нашою вершиною, на складному шляху, стало виробництво першого промислового тоннажу паперу на основі опалого листя, який нарешті володіє необхідними механічними характеристиками і відповідає поставленим вимогам. Такий великий проєкт - це результат кропіткої праці групи людей по всій Україна та за її межами, це результат годинних перемовин, тестів, експериментів, невдач", — зазначає Валентин Фречка.

Науковець обіцяє незабаром оприлюднити більше нової інформації про конвертинг у паперові пакети та можливість придбання продукції.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

 

21 жовтня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів