Збір подарунків для акції "Листи до Миколая" завершили в Ужгороді

Збір подарунків для акції "Листи до Миколая" завершили в Ужгороді
Майже 200 подарунків для дітей до Дня святого Миколая зібрали волонтери в Ужгороді. Про це нині розповіла організаторка акції "Листи до Миколая" Яна Зизич-Фединець. Каже: їх збирають 4 рік поспіль і цього разу відвезуть до Мукачівської школи-інтернату та Чинадіївського дитячого будинку. Охочі долучитися могли обрати листа у мережі Facebook і до сьогоднішнього дня підготувати подарунки.

 

Діти віком від 4 до 15 років починають писати листи на початку листопада, аби був час підготувати подарунки. За словами організаторки акції Яни Зизич-Фединець, побажання отримують різні: від капців до смартфонів.

"Пише нам Іванка: "Чекаю тебе. Я хороша, гарна і слухняна. Принеси мені телефон, ляльку і смартфон". Усе намальовано. Як правило, дуже швидко розбирають, коли тільки я починаю публікувати, то люди не встигають написати, що я хочу цей лист. Дайте його мені. А під ним вже написало п’ять інших. І я його віддала першому, звісно, бо в порядку черги все відбувається. Є й складні листи, де в дітей захмарні бажання. Ну ми від цього нікуди не дінемося. Це діти. Але Миколай може щось недонести. Щось принести наступного року. Тобто по-різному можна на ці листи реагувати", — розповіла Яна Зизич-Фединець.

Суспільне Закарпаття

 

16 грудня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів