Виконком міськради підтримав проєкт рішення про Програму профілактики та протидії злочинності в Ужгороді

Виконком міськради підтримав проєкт рішення про Програму профілактики та  протидії злочинності в Ужгороді
Додатково на засіданні виконкому розглянули і підтримали проєкт рішення про комплексну Програму профілактики та протидії злочинності в Ужгороді на 2021-2023 роки.

 

У подальшому документ внесуть на розгляд сесії міськради. На виконання програми пропонується залучити 8 млн грн, реалізовуватимуть її у три етапи.

Відповідно до комплексної Програми передбачається підвищення ефективності функціонування системи безпеки, здійснення заходів з профілактики правопорушень та подальше покращення забезпечення сучасною матеріально-технічною базою.

Метою Програми є, зокрема, забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері превентивної діяльності правопорушень і подальшого удосконалення заходів з профілактики правопорушень, спрямованих на усунення причин та умов вчинення протиправних діянь, а також налагодження дієвої співпраці поліції, органу місцевого самоврядування та громадських формувань; створення належних умов для ефективної роботи Ужгородського ВП ГУНП, спрямованих на підвищення ефективності і збільшення показників розкриття злочинів і правопорушень та збільшення відсотків відшкодованого майна і коштів від завданої шкоди за кримінальними провадженнями.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

13 січня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів