На Тячівщині посилено контроль за дотриманням умов самоізоляції та карантину

На Тячівщині посилено контроль за дотриманням умов самоізоляції та карантину
У районі створено мобільні групи, які стежать за дотриманням самоізоляції та карантинних обмежень, пов'язаних із COVID-19. А також перевіряють, як хворі на коронавірусну інфекцію та їх контактні особи виконують умови самоізоляції, інформує пресслужба Тячівської райдержадміністрації.

 

На жаль, нехтування цим правилам призводить до поширення небезпечної недуги. Заражається все більше і більше людей. З кожним днем кількість підтверджених випадків перевалює за десятки. А ще зовсім недавно їх були одиниці! Так за останню добу станом на сьогодні 04.03.2021 захворіло 88 осіб ( всього – 4016 осіб, померло - 93). Як повідомив головний лікар КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич на даний час в лікарні перебуває 178 ковідних хворих, з яких 109 – киснево- залежних, 9 -  в реанімації, 6 підключено до апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), 1 пацієнт, мешканець Тячева 1943 р.н.,  зранку помер.  У лікарні залишилось всього-на-всього 1 вільне місце!

Прикро констатувати, проте не всі мешканці району ще до кінця усвідомлюють всю небезпечність COVID-19 і наївно вважають, що « це мене не стосується».  Однак хвороба не вибирає. Вона може вразити будь-кого, будь-де і в будь-яку мить! На вулиці, у магазині, на банкеті… Тому  створені мобільні групи здійснюють вибіркові рейди та накладають штрафи на порушників карантину. Керівництво Тячівської райдержадміністрації звертається до суб’єктів господарської діяльності різних форм власності, всіх мешканців району щодо виконання умов карантину та епідемічних норм  з метою запобігання поширенню на території району COVID-19.

Тячів

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

04 березня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів