ЗНО з історії: в Ужгороді порушень не було

Мама Анни-Марії Бачинської заспокоює дочку перед тестуванням з історії. Дівчина перевіряє документи на ЗНО та розповідає: для ЗНО обрала історію, бо в неї в родині ціла династія істориків.
"Бабка з дідом були історики, і тато також закінчив історичний факультет. Я трішки хвилююся, за англійську та українську я не переживала абсолютно, а за історію переживаю, адже це важкий предмет. Набагато важчий, ніж українська мова. Готувалася я впродовж року з репетитором", — розповіла дівчина. Хвилюється і мама Галина Бачинська, каже: не спала ночами від першого ЗНО. Донька моя всі роки вчилася дуже добре, і я думаю, що вона набере не менш як 190 балів", — сказала жінка.
Запускати учасників до пункту проходження тестування почали близько 9:40. На вході всім вимірювали температуру На ЗНО історії прийшов і Богдан Деяк. Хлопець розповів: впродовж року теж готувався до тестування з репетитором.
"Здаю профільний рівень ЗНО з історії, щоб у подальшому вступити на юридичний, — розповів Богдан. — Рівень ДПА якщо здавати, то це тільки новітня історія, початок 21-го століття, а повністю ЗНО це історія – це й історія давніх часів, і до 20-го, і включаючи ДПА, тобто 60 завдань. А якби було ДПА, то це тільки 30 завдань".
О 10.50 двері школи зачинили. О 13.30 почали виходити учасники, які виконали завдання. Серед них і Анна-Марія Бачинська.
"Завдання були досить важкі: перша частина важка, друга не дуже. У першій частині було дуже багато дат, — розповіла вона. — Я, в принципі, очікувала такі завдання, але не очікувала, що вони будуть настільки важкі. Було багато діячів: художніх, літературних, історичних. Багато було картинок, пам’яток, це також дуже важко. Буде видно, на який бал я написала".
Загалом у 12-й ужгородській школі мали складати тестування з історії 180 людей, каже відповідальна за пункт тестування Ярина Харіна.
"На ЗНО не з’явилися 36 учасників, 144 учні склали його, — прокоментувала вона. — Писали до завершення. Учні розповідали, що по мірі можливості можна було усе виконати, впоратися. Завершилося, усе без будь-яких інцидентів, вилучень не було".
В Ужгороді, за словами відповідальної за проведення ЗНО в окрузі міста Олени Шварц, порушень не зафіксували. Не з’явилася на тестування 621 людина із зареєстрованих 2077.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- В Ужгороді подарують вишиванки пораненим військовим
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- В Ужгороді презентували книгу «Карпатські контрасти»: про що вона
- Перевірка овочів та фруктів на вміст нітратів в Ужгороді: чи фіксують у них перевищення рівня токсичності
- Шлях пацієнта: від першого симптому до стентування у кардіоцентрі
- "Того дня мені довелося пройти 5 км, частину цього шляху я тягнув пораненого побратима": історія бійця 128-ї бригади
- "Кілька разів ворожа піхота застрибувала в наші траншеї". Історія командира роти 128 бригади, який безвилазно пробув на позиціях 343 дні
- Під час «Сакура фесту» в Ужгороді на військо зібрали понад 1,2 млн грн
- "Ворог веде себе не по-людськи. Це скотина в обличчі людини": боєць 128 бригади Олександр з позивним Айдар
- «90% пацієнтів можуть чекати»: як працює кардіохірургія на Закарпатті
- Навчання під звуки скрипки: як в Ужгороді заснували першу в Європі школу для ромів
- Ради ВПО: інструмент впливу чи формальність
- Пече органічний хліб та мріє про власну пекарню: історія переселенки Ірини Стасенко, яка почала нове життя на Закарпатті
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців
- Великдень в Ужгороді: як освячували кошики в храмах міста
- Богдан Андріїв: "Світло Воскресіння Христового – наша віра і сила"
- Великдень на Закарпатті 100 років тому: фото та традиції предків (ФОТО)
- Тромб, який міг коштувати життя: як закарпатські лікарі рятують захисницю України

До цієї новини немає коментарів